Aizputē jauniešus mācīs uzsākt un attīstīt uzņēmējdarbību laukos

Jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos, kā arī darboties lauku attīstībā vai tās sabiedriskās dzīves pilnveidošanā, tiek aicināti piedalīties pasākumā "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai", vēstīts novada mājaslapā.

Pasākuma mērķis ir aktivizēt un iesaistīt lauku jauniešus uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Jaunieši tiks apmācīti apzināt biznesa ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, kā arī tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.

Pasākums norisināsies vairākos posmos: informatīvā diena (17.04.), piecas mācību dienas (25.04.;9.05.;16.05.;23.05.;30.05.), individuālā sadarbība un konkurss "Laukiem būt", kurā būs iespēja saņemt ar naudas balvas. Pēc rīcības plāna izstrādāšanas jaunietis saņem sertifikātu par programmas apgūšanu

17. aprīlī pulksten 11 Aizputes Tūrisma un pieaugušo mūžizglītības centrā (Atmodas ielā 16, 2. stāvā Aizputē) jaunieši tiek aicināti apmeklēt pasākuma pirmo - informatīvo dienu. Tās noslēgumā dalībnieki varēs pieteikties mācībām.

Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas.

Pieteikties pasākumam var līdz 16. aprīlim, zvanot Daiga Petrauska pa tālruni - 26124610 vai rakstot e–pastu: daiga.petrauska@llkc.lv.

Vairāk informācijas šeit.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā