Aizputē jaunieši kopā rada idejas labākas Latvijas veidošanai 9

Līdz 26.jūlijam 30 jaunieši no visas Latvijas tiekas biedrības "NEXT" organizētajā "TU.ESI.LV vasaras akadēmijā" Aizputē, kuras laikā dalībnieki interesantā un aizraujošā veidā kopā meklē un rada idejas labākas Latvijas veidošanai, vienlaikus apgūstot zināšanas un prasmes uzņēmējdarbībā, līdzdalībā un komunikācijā, informē biedrībā.

“TU.ESI.LV vasaras akadēmijā” dalībnieki tiekas ar dažādu jomu ekspertiem un viedokļu līderiem – Infogr.am dibinātāju Uldi Leitertu, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, Blue Shock Bike īpašnieku Arti Dauginu, Saeimas deputātu Edgaru Putru, kā arī radio personību Aritu Silingu.

 “TU.ESI.LV vasaras akadēmijā” dalībnieki apgūs nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai kļūtu par pārmaiņu nesējiem savās pilsētās un novados. Jauniešu idejas un degsme var nest ļoti vērtīgu pienesumu vietējai sabiedrībai,” uzsver viena no vasaras akadēmijas vadītājām Madara Peipiņa.

“TU.ESI.LV vasaras akadēmijā” piedalās dalībnieki no Aizputes, Bauskas, Brocēniem, Jaunpils, Jūrmalas, Ķekavas, Krāslavas, Nīcas, Ogres, Salacgrīvas, Vecumniekiem un Rēzeknes.

Projektu "TU.ESI.LV" īsteno biedrība “NEXT”, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, biedrība “Dēms” un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”, sadarbībā ar citām organizācijām un pašvaldībām Latvijā.

Projektu "TU.ESI.LV" finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu "TU.ESI.LV" finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes novada dome. Vairāk informācijas www.sif.lv , www.eeagrants.lv , www.eeagrants.org un www.aizputesnovads.lv .

Pievieno komentāru

Komentāri 9

DNS

""Ļoooti gribu pārmaiņas - lai Aizputes jaunieši sāktu cienīt citu cilvēku darbu un nemestu končikus, saulespuķu čaumalas, alus bundžas visās vietās, kur viņi uzturas !!! Regulāri tiek piemēslota Dzirnavu avotiņa apkārtne, basketbpola laukuma segums mudž no atkritumiem, soliņu apkārtne pamatīgi piecūkota. Un tā visās vietās, kur uzturas Aizputes jaunieši. Līdz šim šie mēsli it VIENĪGAIS "pienesum" sabiedrībai...

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 19:27

Daina

Kā lai šie jaunieši spēj cīnīties ar degradētiem jauniešiem, kuru vienīgā interese ir alkohols, nikotīns un nauda? Paldies Paulai un vinas atbalsta komandai, ka ir Aizpute jaunieši, kuriem svarīgas ir citas vērtības!

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 20:37

DNS

Bet viņi tak sevi definē kā "pārmaiņu nesējus",kā "labākas Latvijas veidotājus", pie tam tiek dāsni finansēti no mūsu kopējās naudas !!?? Sēdēt konferencēs ir viena lieta, cita - darīt ko praktisku un sabiedrībai kopumā derīgu !!!

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 21:56

tu DNS

Edīte! Tev kremt, ka Piesaulītei neviens neko nefinansē?

pirms 5 gadiem, 2015.07.23 23:56

DNS

Piesaulītes senioriem cepuri nost - vismaz viena organizācija, kas neprasa tūkstošus no budžeta, bet ar pašu spēkiem cenšas sakopt kaut nelielu daļiņu no pilsētas ! Sociālo pakalpojumu centrā Pasta 2 iekārtoja puķu dobes, iesēja zālāju. BET: dome blakus iekārtoja atkritumu izgāztuvi !!!!!! Seniori ar savām rokām un līdzekļiem ierīkoja dzeramā ūdens ņemšanas vietu. BET: Aizputes jaunieši tur visu piecūko.

pirms 5 gadiem, 2015.07.24 15:09

Silvija

DNS patīk visu vispārināt un piekārt birkas. Ne visi jaunieši cūko un ne visi senjori ierīko puķu dobes (citi vemj sabiedriskās vietās, čurā pie autoostas, lamājas rupji). Bet, lai ietu uz kompromisu, jāvienojas, ka labākie senjori ir Piesaulītē un labākie jaunieši Ideju mājā. Domāju, ka Piesaulītes senjoriem jārāda piemērs visiem nepiesaulītē atstumtiem un jāiesaista viņus dobju un citu labumu radīšanā, bet ideju mājas jauniešiem tas pats jādara ar mazgadīgiem šmucmaņiem un huligāniem. Nav ko labiem riet vienam uz otru!

pirms 5 gadiem, 2015.07.24 17:42

Daina

Gluži manas domas Silvija

pirms 5 gadiem, 2015.07.25 18:47

Andris

Tas gan ir interesanti, kādas tad idejas radās. Varētu pavērtēt cik laba tā Latvija būs

pirms 5 gadiem, 2015.07.31 09:57

Aizputes novadā