Aizputē gaida iedzīvotāju priekšlikumus par pilsētas laukuma veidolu 5

Divi būtiskākie jautājumi Aizputes laukuma un tirgus izvietojuma plānošanā ir estrādes atrašanās vieta un neskaidrība par to, kas būs plānojuma vienojošais elements, kurš pagaidām domāts kā neliela ūdenskrātuve, noskaidrojās projekta diskusijā septembrī. Tikšanās reizē tika prezentēta attīstības koncepcija laukumam, kas plānots bijušā universālveikala, Zvaigžņu, Atmodas un Jāņa ielas kvartālā.

Pašreiz būvniecības iecere nosaukums "Kvartāla starp Jāņa, Atmodas, Zvaigžņu ielām un Brīvzemnieka bulvāri attīstības koncepcija" Aizputē ir nodota sabiedriskai apspriešanai, vēsta novada mājaslapa.

Būvniecības ieceres prezentācijas pasākums notiks 5. novembrī Aizputes domē plkst.17.

Informatīvie materiāli par būvniecības ieceri apskatāmi Aizputes novada domē no 15.10.2014. – 21.11.2014.

Atsauksmes var iesniegt līdz 21. novembrim.

Ar pārējiem materiāliem var iepazīties un anketas saņemt Aizputes novada Attīstības nodaļā vai Aizputes novada domes būvvaldē.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

SH

Paldies, Domei par pilsētas attīstības perspektīvām. Arī to, Atmodas un Tebras ielu krustojuma un Jāņa un Pasta ielu krustojuma apkārtne ir nenoteikta. Tā tomēr ir Vecpilsēta; kādu perspektīvu privātajam sektoram.
Autoosta - pasaules malā. Ietilpīga jau ir, bet - tālu, autobusu apmeklētība neliela, varbūt jauniešiem laukumiņu, saietiem, lai mazāk pa centru izpaužas.
Vēl, - šo Vecpilsētas laukumu no tiem degradējošiem betona paaugstinājuma bluķiem atbrīvot, jeb tas skaitās kā piemineklis, padomju sistēmai !? Un, Rātslaukumu kā nosaukumu, šai vecajai viduslaiku pilsētai, vajadzētu gan; kā liecību, pilsētas vecumam. Arī pilsētas vadība, no šī laukuma nav "izgājusi" jau divsimt gadu. To varat uzskatīt kā priekšlikumu.
Pavērosim citas vecās mazpilsētas, tur plānojumos ir ļoti racionālas un savdabīgas lietas, kur ar vienu veidojumu var atrisināt divas, vai pat trīs, vajadzības, minimāliem līdzekļiem.
... un, tad nu, ar tiem laukumu nosaukumiem, reiz tiksim skaidrībā(Viens runā par māti, viens par meitu, bet viens - par jaunu kleitu). Kā lai atšķir !? Ieviest oficiāli, ar Domes lēmumu, reģistrētus.

pirms 6 gadiem, 2014.10.19 11:38

SH

Jā, par tirgu runājot, - noslēgtu nevajadzētu celt, kā Kuldīgā, cilvēki nelabprāt, tādus apmeklē, bet pusatvērtu, pa gabalu pamanāmu un, no caurvēja noslēgtu, nojauktās katlumājas vietā. No Atmodas ielas tuvāk, no Jāņa ielas tuvāk, vecpilsētai pieskaņotu.
Kas ar to Mauzoleju; vai kādu sporta zāli veidos ?

pirms 6 gadiem, 2014.10.19 12:02

ab

Nefantazē, aizej uz domi, apskaties visus plānus, uzzīmē savu redzējumu.

pirms 6 gadiem, 2014.10.20 16:34

Aizputniece

Beidzot taču derētu bērnu laukums Aizputes pilsētas visiem bērniem!!!!!!!!!!!!!!!
(pilsētas centrā, protams)

pirms 6 gadiem, 2014.10.21 22:28

mamma

Būs, būs bērnu laukums, kultūras komisijas deputāti par to domā jau pusotru gadu ...

pirms 6 gadiem, 2014.10.25 15:10

Aizputes novadā