Aizputē ekspluatācijā nodos renovēto jauniešu "Ideju māju" 3

29.maijā pulksten 12.00, pēc septiņu mēnešu otrā stāva rekonstrukcijas darbiem, ekspluatācijai tiks nodota Aizputes jauniešu "Ideju māja", informē "Ideju mājas" vadītāja Paula Āboliņa-Ābola.

Pasākuma laikā tiks apskatei atvērtas jaunizbūvētās telpas - konferenču zāle, otrā stāva terase un guļamtelpa. Pasākums pulcēs pārstāvjus no Aizputes novada domes, SIA "TAP", Latvijas un Šveices sadarbības programmas un Jaunatnes starptautiskās programmas aģentūras, kā arī "Ideju mājas" jauniešus un citus interesentus.

Līdz ar "Ideju mājas" otrā stāva rekonstrukcijas darbu pabeigšanu, arī "Ideju mājas" jaunieši iesaistījušies mājas telpu atjaunošanā - izremontētas pirmā stāva galvenās telpas, tādā veidā māja iegūst ne tikai jaunizbūvētu otro, bet arī atjaunotu pirmo stāvu.

Projektu finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai, ar apgūstamo summu – nedaudz vairāk par 100 000 eiro.

Līdz ar "Ideju mājas" atklāšanu, jūnija mēnesī notiks pakāpeniska ievākšanās jaunajās telpās - veco mēbeļu atjaunošana, mūzikas studijas uzstādīšana, tējnīcas telpu atjaunošana, jaunu dizaina elementu izveidošana un jauno telpu labiekārtošana.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

spečuks

super. cerams nesagrūs vai neizpūs pēc pusgada, kā tas notiek ar mūsdienu ēkām

pirms 5 gadiem, 2015.05.25 23:30

aizputnieks

Jauki! Viena sakopta māja Aizputē vairāk...

pirms 5 gadiem, 2015.05.27 09:15

Aizputes novadā