Aizputē cer uz lielāku atsaucību amatam par iepirkumu speciālistu 5

Aizputes novada pašvaldībā uz jaunizveidoto štata vietu "iepirkumu speciālists" līdz šim saņemti trīs potenciālo darbinieku pieteikumi. Dome vēlas lielāku kandidātu izvēli, tāpēc izmainītas prasības un pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 26. janvārim, raksta "Kursas Laiks".

"Uzskatījām, ka trīs iesniegumi ir par maz – vēlamies lielāku izvēli," pieteikšanās termiņa pagarināšanu skaidro domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Grasmanis. Līdz ar termiņu nedaudz pamainīti arī punkti prasībās par kandidāta izglītību. Līdz šim obligāta bija juridiskā augstākā vai pirmā līmeņa izglītība, tagad šis punkts ir papildināts ar iespējamu arī inženiertehnisko vai ekonomisko izglītību. Līdztekus obligātas ir zināšanas tiesību aktu prasībās, kas attiecas uz amatu, un lietvedībā.

Ar pārējām jaunizveidotā amata prasībām un pienākumiem var iepazīties novada domes mājaslapā www.aizputesnovads.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

sapņi

Nav ko uzcerēt, ka uz Aizputi nāks strādāt cilvēks, kurš atbildīs visām šīm pamatotajām prasībām. Gan jau pieņems kādu trešās šķiras speciālistu vai kādu radinieku .

pirms 6 gadiem, 2015.01.14 18:50

sapnim

Nu bet tas kurš lidz šim strādāja - viņš tak atbilda visām prasiba'm !

pirms 6 gadiem, 2015.01.14 19:10

tekla

Prasības noteikti ļoti augstas. Aizputes novada dome meklēja kasieri . Prasības - pārvaldīt trīs valodas- latviešu, krievu, angļu vai vācu. Vai visi tie, kas pašlaik strādā domē pārvalda trīs valodas?

pirms 6 gadiem, 2015.01.16 16:13

.....

Ja zināms amata kandidāts, tad prasības pielāgojam...

pirms 6 gadiem, 2015.01.17 17:53

zinātājs

Jau zināms, ka Aizputes novadā pieņem nevis to, kurš atbilst prasībām, bet iepriekš noskatītu savējo

pirms 6 gadiem, 2015.01.24 11:25

Aizputes novadā