Aizputē būs vokālistu konkurss "Jautrās notiņas 2014"

27. aprīlī pulksten 12 Aizputes kultūras namā norisināsies vokālistu konkurss "Jautrās notiņas 2014", informē Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte.

Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu muzikālo spēju attīstību un interesi dziedāt, attīstīt un pilnveidot solistu skatuvisko pieredzi un talantu.

Konkursā var piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Konkursanti tiks sadalīti trijās vecuma grupās: 4-7, 8-1, 12-16 gadi. Konkursā katrs dalībnieks dziedās divas dziesmas pēc savas brīvas izvēles.
 
"Šis konkurss daudziem bērniem un jauniešiem ir stimuls, iedrošinājums un pirmais solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem, lieliska iespēja papildināt savu repertuāru, gūt jaunu pieredzi un veidot kontaktus ar mūziku mīlošiem vienaudžiem. Aicinu draugus, līdzjutējus, skatītājus, piedalīties pasākumā un ar savu atbalstu uzmundrināt un iedrošināt dziedātājus," mudina S. Zālīte.

Dalībnieku sniegumu vērtēs profesionāla mūziķu un pedagogu žūrija. Konkursanti papildus iegūs dažādas pārsteiguma balvas.

Konkursu atbalsta  - Aizputes novada dome, "Liepājas Olimpiskais Centrs", "Dzintara boulings".

Pievieno komentāru

Aizputes novadā