Aizputē būs vokālistu konkurss 1

12. aprīlī Aizputes kultūras namā norisināsies vokālistu konkurss "Dziedātprieks 2014", informē Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte.

"Ideja sarīkot Aizputes novadā augsta līmeņa muzikālu pasākumu ar kompetentu vērtētāju klātbūtni, "dzīvās" mūzikas pavadījumu un augstu priekšnesumu māksliniecisko līmeni, radās pirms diviem gadiem. Divu gadu garumā šī konkursa nosaukums bija "Dziesma manai paaudzei". Šogad vokālistu konkurss ieguvis jaunu nosaukumu - "Dziedātprieks"," paskaidro S. Zālīte.

Konkursa mērķis ir atklāt līdz šim mazāk dzirdētus, talantīgus un daudzsološus izpildītājus no Aizputes, kaimiņu novadiem un pilsētām. Veicināt vokālo un māksliniecisko prasmju izaugsmi. Popularizēt lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, nodarbojoties ar māksliniecisko pašdarbību.

Konkursā aicināti piedalīsies solisti, dueti un ansambļi. Fonogrammas pavadījumi netiks pieļauti. Dalībniekiem tiks nodrošināts muzikālais pavadījums ar pavadošo grupu. Par profesionālu muzikālo pavadījumu rūpēsies Aizputes novada mūziķi Edvīns Cinkus, Linards Tiļugs, Mārtiņš un Egils Pētersoni, Jānis Edgars Kārkliņš, Pauls Ēķis, skaņas inženieris Edgars Lembots.

Dalībniekus vērtēs profesionāla, kompetenta žūrija. Tā piešķirs galveno balvu "Grand Prix" un 1.,2.,3. Vietu – bērnu un pieaugušo grupā. Konkursanti papildus varēs iegūt skatītāju simpātiju balvu, muzikantu balvu un citas specbalvas.

Konkursa dalībnieki, Aizputes pilsētas svētku laikā, 9. augustā, sniegs koncertu uz centrālās svētku skatuves.

Konkursa lieldraugs - AS "Tallink Latvija" "Grand Prix" ieguvējam dāvina jūras ceļojumu Rīga-Stokholma-Rīga ar aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa.

Konkursu atbalsta – Aizputes novada dome, "Liepājas Olimpiskais Centrs", "Dzintara boulings".

"Aicinu mūzikas draugus, līdzjutējus, skatītājus, piedalīties pasākumā un ar savu atbalstu uzmundrināt un iedrošināt konkursantus," mudina S. Zālīte.
    
                               

Pievieno komentāru

Komentāri 1

????

Tie Aizputes ielas ''leijerkastnieki''!!! Tiek godāti par profesionāliem mūziķiem? Pat vārnām jāsmejās!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.04 21:25

Aizputes novadā