Aizputē būs skatāma Leļļu mākslas muzeja ceļojošā Ziemassvētku izstāde

No 29. novembra Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā Atmodas ielā 16 skatāma Leļļu mākslas muzeja ceļojošā Ziemassvētku izstāde.

Leļļu Mākslas muzejs 2012. Gadā zaudējot telpas ir izveidojis vairākas ceļojošās izstādes, kuras nu jau otro gadu veiksmīgi ceļo gan pa Eiropas valstīm, gan iepriecina skatītājus  Latvijas muzejos un izstāžu zālēs -  “Kofermājiņu ceļojums”, “Senās sērkociņkastītes un etiķetes”, “Senie rokdarbi, apģērbi un apavi”, “Unikāla seno grāmatu un atklātnīšu kolekcija” un citas. Visas izstādes vienmēr papildina arī muzeja īpašnieces, dizaineres, profesionālas leļļu mākslinieces - Ināras Liepas autordarbi.

Viena no skatītāju iemīļotākām ir Ziemassvētku izstāde, kuras ekspozīcija ne tikai ļauj gremdēties bērnības atmiņās un atrast eglītē savu bērnības eglīšu mīļāko rotājumu, bet dod arī ieskatu, kā laika gaitā ir mainījies šī unikālā priekšmeta dizains un stils laika posmā no 1890. - 2000. gadam. Izstādes atmosfēru papildina arī  Teddy lāču un veco laiku leļļu kolekcija, seno apsveikuma atklātnīšu kolekcija, veco laiku slidzābaki un ragaviņas,  veco laiku trīsdimensiju grāmatas, mākslīgā eglīte izpušķota ar padomju laika eglīšu mantiņām, padomju laika Salaveču un viņu Sniegbaltīšu kolekcija un Ināras Liepas autorlelles – Pjēro, lielā karuseļlelle un citi darbi.

Izstādes “Egļu rotas, krelles un lelles” autori un organizētāji aicina ikvienu Aizputes novada iedzīvotāju un viesi izmantot iespēju un izjust burvīgo Ziemassvētku gaidīšanas laiku, jo šī Ziemassvētku izstāde neatstās vienaldzīgu neviena vecuma apmeklētāju!

Izstādi Aizputes novada Tūrisma informācijas un mūžizglītības centrā iekārtos mākslinieki Ināra Liepa un Uldis Liepa, un tā būs apskatāma līdz 2015. gada februāra beigām.

Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs


Pievieno komentāru

Aizputes novadā