Aizputē būs Raimonda Paula 80. jubilejai veltīts koncerts 17

"Šogad rudenī Latvijas Televīzija sadarbībā ar kompāniju MicrecPM filmēs muzikālu šovu, kas veltīts Maestro 80 gadu jubilejai, kuru atzīmēsim 2016. gada 12. janvārī. Sagaidot šo nozīmīgo jubileju, iecerēti 6 + 1 iknedēļas koncerti ar visu labāko Latvijas izpildītāju dalību, kuri interpretēs Raimonda Paula dziesmas visdažādākajos žanros. Katrā vakarā notiks skatītāju balsojums par to, kura dziesmas interpretācija ir pelnījusi iemūžināšanu ierakstu studijā, lai to iekļautu veltījumu albumā, kas dienas gaismu ieraudzīs uz Maestro jubileju. Arī Maestro izvēlēsies savus favorītus. Visas izvēlētās dziesmas satiksies noslēguma – 7. raidījumā, kas būs Jaungada nakts šovs Latvijas Televīzijā," stāsta Elita Mīlgrāve, šova idejas autore.

Tā kā Maestro allaž ir bijis talantu meklētājs un vienmēr augstu vērtējis pašdarbības kolektīvu entuziasmu, piedāvājam iespēju iesaistīties šajā projektā!

Aicinām visus reģiona māksliniekus, kuriem tuva Maestro daiļrade, piedalīties šajā koncertā ar savām R. Paula dziesmu, skaņdarbu un citu muzikālu priekšnesumu interpretācijām.

Lai šovu varētu izveidot skanīgu un daudzveidīgu, sešos Latvijas kultūras centros šoruden notiks koncerti, kuros skanēs tikai Maestro mūzika. Aizputes kultūras namā koncerts notiks 18. septembrī. Tajā iecerēts kopā pulcināt Raimonda Paula dziesmu draugus un izpildītājus no Kurzemes novadiem - Alsungas, Kuldīgas, Skrundas, Grobiņas, Rucavas, Nīcas, Priekules, Vaiņodes, Durbes, Pāvilostas, Aizputes, Saldus, Brocēnu, Dundagas, Talsu, Rojas. Elita Mīlgrāve aicina piedalīties visus – gan pop un rock grupas, solistus un ansambļus, orķestrus, korus un dejotājus, gan jaunos talantus gan pieredzējušus māksliniekus, rosinot kombinēt neparastus salikumus un kooperācijas starp izpildītājiem, veidojot interesantus numurus, kas varētu pretendēt uz labākā, interesantākā izpildījuma titulu reģionā un tālāk varētu piedalīties TV šovā kā “Tautas balss”.

Aizputes kultūras namā tiks veidota koncertprogramma ar visu laiku skaistākajām Raimonda Paula dziesmām. Pēc labākajām estrādes tradīcijām visas programmas dziesmas pavadīs mūziķu grupa ( vai paša izpildītāja pavadījums ). Bet, lai atrastu vistalantīgākos Kurzemes reģiona vokālistus, kuru sniegumu parādīt maestro Raimondam Paulam, tiek izsludināta koncerta solistu atlase.

Vecuma un mūzikas žanru ierobežojumu nav.

Atlases dalībniekus aicina uz koncerta atlasi 31.jūlijā plkst. 19.00 Aizputes kultūras namā ( pieteikšanās pa tālr. 29373185 vai 29488739 līdz 30. jūlijam). Katram atlases dalībniekam būs jāizpilda viena Raimonda Paula dziesma „a capella” versijā ( bez pavadījuma). Atlase notiks slēgti ( bez publikas ).

Koncertu 18. septembrī filmēs Latvijas Televīzijas filmēšanas grupa. Iegūto materiālu skatīsies Maestro un programmas veidotāji, lai izvēlētos 1 no katra nofilmētā koncerta (kopā 6), kas pārstāvēs konkrēto reģionu. Nofilmētais materiāls tiks izvietots arī LTV mājas lapā – www.lsm.ltv.lv, ar skatītājiem tiks komunicēts arī sociālajos tīklos, aicinot balsot par labāko.
 
Papildus jautājumi par atlasi un koncertu:

Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte - tālr. 29488739,
e – pasts: sandazalite@inbox.lv vai Aizputes KN pasākumu organizatore Inta Rudzīte – tālr. 29373185, e – pasts: intarudzite@inbox.lv.

Ceram, ka mums visiem kopā izdosies iepriecināt Maestro viņa nozīmīgajā jubilejā!
                                
Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

Pievieno komentāru

Komentāri 17

2 prieki

Vau! Divi prieki šorīt no Rekurzemes uzreiz! Prieks par Maestro koncertu un prieks, ka pēc nedēļas klusēšanas parādījusies ziņa par Aizputi!

pirms 5 gadiem, 2015.07.10 08:53

Edgars L

Paldies par viedokli, bet biju atvaļinājumā. Nekad neignorējam nevienu novadu!

pirms 5 gadiem, 2015.07.10 11:41

3.prieks

tagad uzzinam ka par mūsu Aizputi atbildīgais ir Edgars L . Jauki un vēl jo vairāk, ka Edgaram trāpījās super laiciņš atvaļinājumā un viņš labi atpūties varēs dziļi, intensīvi un aizraujoši atspoguļot Aizputes notikumus.

pirms 5 gadiem, 2015.07.10 14:32

Rekurzeme

Paldies, centīsimies!

pirms 5 gadiem, 2015.07.10 15:08

Uldis

Prieks par jauko ziņu. Pie reizes Edgars varētu piemeldēt savam Aizputes kolēģim, ka Aizputes novada avīzes pēdējais numurs lasāms ar kārtas nr.64. (31.03.2015). Varbūt šajā situācijā tiešām vietā ir teiciens: amats - neaizvietojams cilvēks.

pirms 5 gadiem, 2015.07.10 18:03

DNS

Aizpute ir viens riktīgs sūnu ciems ! Apskatiet novada mājas lapu - nožēlojami, 1991. gada līmenī.

pirms 5 gadiem, 2015.07.10 20:30

nu nu

Aizputē sūnu ciems nav! Sūnu ciems atrodas pēc Aizputes novada izveides AIzputes novada domē kad tur ieperinājās bijuša kolhoza; Komuņist; PSKP biedri ar savām goves slaucējam.

pirms 5 gadiem, 2015.07.11 08:15

no kmuņisma

ko no tā var secināt? Acīmredzot Aizputē nekas nav bijis labāks par mūsu partijniekiem un goves slaucējām, ja jau Aizputieši izdarījuši tādu izvēli. Kā Komuņisms ir pazudis, tā Aizputes ražošanas flagmaņi MRF Kurzeme, ASVR, PMK-16, SPK utt... Bet komuņismam vismaz vadība (ar visām slaucējām) pārcēlusies uz Aizputi. Kurpalikuši Aizputes gaišie prāti un vadītāji? Kaut ko saprivatizējuši un tagad klusībā tērē. Tad jau komuņizms labāks!

pirms 5 gadiem, 2015.07.11 10:24

Santa

Viss jau ir brīnišķīgi,bet Aizputes novada domei būtu jāsāk domāt par lielāku kultūras namu.Kultūras nams lieliem pasākumiem ir par mazu.

pirms 5 gadiem, 2015.07.12 11:21

Lidotājs

Nu kāds kultūras nams... Tas taču ir traki. Ir taču Ceļu daļas klubs, kur ir normāli plašumi un saprotams interjers, ir Kurzemes klubs... Vajag taču lietot tās telpas, kuru interjeru kāds ir pacenties neizķēmot kā pilsētas kultūras namu (lasīt sinagogu), un kas reāli atbilst kaut kādiem saprotamiem, kvalitatīviem un plastmasas puķu ne-fanu priekšstatiem par vidēja izmēra saviesīgu pasākumu telpām, kurās var reāli izvietot cilvēkus. Ir taču mums kaut kas, ko televīzijā rādīt bez plastmasas griestiem un uzpūstiem popkorna krēsliem... ārprāc cik ļoti, ļoti mums patīk lepoties ar to, par ko priecājas poļu ceļmalas restorānos un visādā gadījumā pārsimts eiro dēļ paslēpt to, kas būtu jārāda, ar cerībām, ka kāds TV redzēs, ka kaut kur tālu Kurzemē ir saglabājušies interjeri ar kuriem būtu jālepojas tieši sākot ar šo brīdi, kad modernisma interjeri, kas vēl saglabājušies atkal skaļi atgādina par sevi un lēnām kļūst par daļu no Eiropas kultūras kanona.

pirms 5 gadiem, 2015.07.13 23:15

bilde

Aizej paskaties, kādi šausmīgi "mākslas darbi" atrodas domes sēžu zālē !! Ja tādi deputātiem rēgojas acu priekšā gadu gadiem, cilvēks tiek pamatīgi nozombēts, ka tas ir skaisti un moderni.

pirms 5 gadiem, 2015.07.14 08:21

sniedziņš

lasu otro reizi un nesaprotu, vai tas tiešām par Aizputes kultūras namu. Kur tur plastmasas puķes, galdi un kas tur vēl. Nav sajaukts ar Rokaižiem? Lidotājam no augšas grūti atšķirt.

pirms 5 gadiem, 2015.07.15 14:47

Arnolds

Lidotāj! Ko tu esi darījis Aizputes labā?

pirms 5 gadiem, 2015.07.18 00:05

Brīvais sols koridooorā

Tiešām kultūras namā notiks????RudzīšuZālītēm atkal pus paka izprintēta ar- REZERVĒTS! un parastie -mirstīgie paliek gribot aiz stūra..kā allažiņ! Tautaskalpi ,dariet tak kaut ko,lai man nav koridorā uz Raimi caur sapelējušu ekrānu jāskatās!

pirms 5 gadiem, 2015.07.15 01:20

no tautas

Domes administrācijai jau allaž vietas rezervētas pašā priekšā. kauns tautas kalpiem !

pirms 5 gadiem, 2015.07.17 10:20

kaa taa var

Un tas vietas rezervetas tiesi tiem,kas VAR atlauties maksat!!!!!

pirms 5 gadiem, 2015.08.13 15:57

Aizputes novadā