Aizputē atsāk remontdarbus Lažas ielā, jūlijā asfaltēs vairakas ielas 1

Aizputē Lažas ielā atsākušies remontdarbi, kas tika uzsākti 2020. gada augustā, segumam bija plašs plaisu tīkls, kas vairākkārtēji tika labots, neatrisināta efektīva lietus ūdeņu novadīšana, tāpēc nokrišņu laikā veidojās peļķes, applūdinot tuvumā esošās ēkas un sētas, radot neērtības ēku iedzīvotājiem.

2020. gadā tika izbūvēta lietus ūdens kanalizācija, ietves, asfaltam ir uzklāta pirmā kārta. Laika apstākļu dēļ decembrī iestājās tehnoloģiskais pārtraukums. Šobrīd darbi turpinās un šajā ielas posmā tiks uzklāta otrā kārta asfalta segumam un sakārtots krustojums ar gājēju pāreju, informē Aizputes novada pašvaldība.

Būvdarbus paredzēts pabeigt līdz jūnija beigām. Būvdarbus veic: SIA “AD Būve”

Jūlijā tiks uzsākti darbi grants ielu asfaltēšanai Aizputes pilsētā posmos - Liepu aleja, Brīvības iela (posms uz kapliču), Atmodas iela (posms uz ūdenstorni), Līdumu iela, Vītolu iela un Upes, Avotu un Kapu ielu posmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Voldiņš

Kā nav kauna! Un vēl "lien" deputātos un izpildvarā! Kur pašu clvēki, tur asfalts līdz namdurvīm. Bērzu ielas nobeigums,dēļ tehnoloģiskā pārtraukuma, iestājās pirms daudziem gadiem. Jā...

pirms 6 mēnešiem, 2021.06.05 16:20

Aizputē