Aizputē atklās pilsētas laukumu, kur atradīsies arī svētku egle 8

Aizputes galvenā svētku egle šogad un arī turpmāk vairs nebūs ierastajā vietā blakus Tūrisma un mūžizglītības centram, bet atradīsies jaunizveidotajā pilsētas un tirgus laukumā Zvaigžņu ielā 2. Sestdien līdz ar egles iedegšanu notiks laukuma atklāšana.

Pilsētas laukums ir Aizputes novada pašvaldības un iedzīvotāju sen lolots sapnis. Iedzīvotāji iepriekš par laukuma vizuālo izskatu un tehnisko stāvokli izteicās negatīvi – tas graujot mazpilsētas tēlu ar bedrēm un novecojušajiem tirdzniecības namiņiem. Laukumā tirgojās daļa vietējo zemnieku un mājražotāju, citi tirdzniecībai veiksmīgāku vietu joprojām saskata iepretim veikalam “Top!”.

Pašvaldības cerības trūkstošos līdzekļus tirgus laukuma atjaunošanai rast, startējot projektu konkursos, nepiepildījās, tāpēc šogad ņemts aizņēmums Valsts kasē – kopumā ap pusmiljonu eiro. Pilsētas laukums tagad būs bruģēts, savukārt tirgotāji varēs darboties no jauna uzceltajā tirdzniecības paviljonā un āra nojumēs. Darbus veica uzņēmums “Aizputes ceļinieks”.

Plašāk par jauno laukumu un gaidāmajām pārmaiņām lasiet "Kursas Laika" 29. novembra numurā!


Pievieno komentāru

Komentāri 8

!!!!!

Cik gan pardomats jaunais tirgus apsides variants,elektriba! Bet par to samaksas tak pilseta iedzivotaji,pielauju kad tirgu ienakumi nau vispar

pirms 2 gadiem, 2018.11.29 19:01

&

Nu bet tagad jau arī iedzīvotāji maksā! Patreizējā tirgus konteinerā tak pārpircēja B kundze visu dienu sildās ar elektrību. Zemnieki jau tirgojas laukā. Arī tā būs jaunajā tirgū.

pirms 2 gadiem, 2018.11.30 11:15

&

Nu bet tagad jau arī iedzīvotāji maksā! Patreizējā tirgus konteinerā tak pārpircēja B kundze visu dienu sildās ar elektrību. Zemnieki jau tirgojas laukā. Arī tā būs jaunajā tirgū.

pirms 2 gadiem, 2018.11.30 11:15

jurixxx

iemācies, lūdzu, rakstīt pareizi

pirms 2 gadiem, 2018.12.01 02:25

Aizputnieks

30 baltas lampas pilsētas eglē.
Tiešam tik sūdīgi ar naudām?

pirms 2 gadiem, 2018.12.01 20:51

bet

Ansamblis "Laika upe" - nožēlojams. Atbrauca no Rīgas, nodziedāja no lapiņas kaut ko angliski; nākošā dziesma krieviski "Skoļzskiji uļici" - latviskajā Aizputē ??!! Tad "Pāri kalniem", tad "Indīgās sēnes" . Neviens džekiem nepateica, ka jādzied būs , iededzinot svētku eglīti un sagaidot Adventi ?? Ļaudis masveidā pameta svētku laukumu...

pirms 2 gadiem, 2018.12.02 11:51

Gaume

Problēma nav naudā, kultūras darbiniekiem ir problēma ar izpratni par šiem svētkiem! Jautājums ir cik par to koncertu samaksās.

pirms 2 gadiem, 2018.12.03 19:37

Aizputes novadā