Aizputē atklās Kristīnes Grīnbergas darbu personālizstādi "Mans iekšējais un ārējais"

8. augustā Aizputes Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā atklās Kristīnes Grīnbergas darbu personālizstādi "Mans iekšējais un ārējais". Izstāde būs apskatāma līdz 29. augustam.

Kristīne dzimusi 1980. gada 12. jūnijā, Aizputē. Mākslas pamatus apguva Aizputes bērnu mākslas skolā, taču tālāk savu dzīvi ar glezniecību un zīmēšanu nesaistīja. Tomēr jāsecina, ka laikam ejot, viss mainās un vienmēr ir iespēja atgriezties pie tādām sev tīkamām lietām kā māksla.

Kristīne glezno pēc savām izjutām un noskaņas un pie gleznošanas ķeras klāt tikai tad, kad rodas spēcīga  un neapturama iedvesma. Savu talantu māksliniece apjauta nejauši - iegādājoties akrila krāsas un pirmo darbu sev tīkamā noskaņojumā gleznojot uz akvareļa papīra, domājot, ka tas ir tikai nekas, bet beigās radās sīkglezna ,,Acis”. Pašai un apkārtējiem ļoti patika, tad arī uzdrošinājusies rīkoties kā īsta māksliniece un gleznot uz audekliem.

Aizputnieces Kristīnes Grīnbergas pirmajā personālizstādē būs skatāmi pēdējo trīs gadu laikā radīto darbu izlase. Izstādē būs vērojamas gleznas ar nosaukumiem Acis, Mīlestība, Ceļš mājup, Mana komēta, Tumšā vasara, Dvēseles visums, Salums, Negaiss, Plašums u.c. Izstādes laika varēs lasīt gleznām veltītos aprakstos un dzeju, ko pati Kristīne rakstījusi par saviem darbiem.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā