Aizputē, aizkavējoties elementu piegādei, slēgto bērnu laukumu atver apmeklētājiem 1

Aizputē sākusies projekta “Infrastruktūras papildināšana bērnu un jauniešu attīstībai Aizputes novadā” realizācija, tāpēc īslaicīgi tika slēgts bērnu laukums Ziedu ielā 7B. Bērnu laukumā tika nosprausti mietiņi plānotajai būvniecības vietai.

Šobrīd ir aizkavējusies elementu piegāde, tādēļ nospraustie mietiņi ir demontēti un no šodienas, 15.aprīļa, rotaļu laukums būs pieejams apmeklētājiem līdz brīdim, kad tiks piegādāti un uzstādīti rotaļu elementi, informē pašvaldība.

Elementu uzstādīšana plānota maija mēnesī. Būvdarbus veiks SIA “MK Dizains”.

Projekta “Infrastruktūras papildināšana bērnu un jauniešu attīstībai Aizputes novadā” mērķis ir bērnu rotaļu laukuma un fitnesa infrastruktūras attīstība, veicinot iedzīvotāju veselības uzlabošanu un multifunkcionālu atpūtas vietu izveidi.

Projekta ietvaros paredzēts iegādāties divus rotaļu laukuma elementus Aizputē jau esošajā rotaļu laukumā Ziedu ielā 7B, un multifitnesa trenažieri Kazdangā pie pamatskolas esošajā sporta laukumā. Projekta kopējās izmaksas pēc iepirkuma procedūras  25 551,07 EUR, kur no ELFLA  13 681,11 EUR un 11 869,96 EUR no Aizputes novada domes budžeta.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Flinstons

Cerams, ka bērnu laukums piedzīvos uzlabojumus. Tā iet, ka izvēlas vietējo uzņ'mēju, kam pilnīgi pofig, kā uzbūvēt un kādus elementus ielikt. Kad kādreiz pašiem vietējiem būvniekiem un ceļu būvētājiem vienreiz pašiem kauns paliktu par to, ko viņi uzbūvē Aizputē.

pirms mēneša, 2021.04.15 13:26

Aizputes novadā