Aicina uz pasākumiem Kazdangā

*** 15.septembrī plkst. 19.00, Kazdangas pilī, Kazdangas folkloras kopa "Zīle" aicina uz pirmo mēģinājumu. Vadītāja Ilona Freimane.
 
*** 17.septembrī plkst. 18.00  Kazdangas pilī turpinās semināru cikls „Gaismas ģimene”, kuru vada Juris Upenieks. Papildus sarunai, lekcijai par tēmu semināra laikā- sākumā un beigās- notiks divas meditācijas, kurās ar Tibetas dziedošo bļodu skaņām dzidrinātā dimensijā viegli un ātri varēs just praktiskās meditācijas augļus. Laipni aicināts ikviens interesents. Pieteikšanās pa tālruni 29103813 vietu skaits ierobežots.
 
*** 22. septembrī Plkst 20.00 Vītoliņu pilskalnā aicinām ikvienu daudzināt Baltu vienības dienu,  kopā ar folkloras kopas “Zīle” dalībniecēm.  Pirms 778 gadiem baltu ciltis apvienojās un Saules kaujā sakāva Zobenbrāļu ordeni. Saules kaujas dienu Lietuvas un Latvijas saeimas ir pasludinājušas par Baltu      Vienības dienu. Kaujas priekšvakarā tika iedegta uguns, kas bija zīme: vienosimies! Uguns uz tāla kalna ir zīme: mēs esam. Uguns iedegšana vienā laikā nozīmē vienotību.

 *** 23.septembrī plkst.19.00, Kazdangas kultūras centrā jauktais koris atsāk mēģinājumus un aicina savam kolektīvam pievienoties jaunus dalībniekus!Vadītāja Baiba Kalniņa.

*** 24.septembrī plkst. 18.00  Kazdangas pilī sākas semināru cikls “Uzzini kā iepazīt savu unikalitāti”, kura ietvaros būs iespējams iepazīt un apgūt, kas ir eneagramm- (grieķu val. deviņas zīmes) tā ir mācība par dažādām deviņām iekšējām motivācijām, kuras vada mūsu dzīvi. Šī mācība sakņojas pitagoriskajā, agrīnās kristietības Tuksneša tēvu un sūfiju tradīcijā. Tā ne tikai palīdz saprast  mūsu un apkārtējo cilvēciskās uzvedības likumsakarības un strupceļus, bet arī parāda pārmaiņu iespējas, piedāvājot katram cilvēkam atklāt savu individuālo attīstības ceļu. Nodarbības vada INTA SANTA-  Personīgās un komandu izaugsmes veicinātāja/koučs, ACC (ICF), Transformācijas spēles fasilitatore (Innerlinks, UK), Eneagrammas, biznesa un koučinga trenere (ICTA).   Pieteikšanās pa tālruni 29103813
 
Aicinām apmeklēt arī izstādes:

***  Kultūras centrā Guntas Krastiņas darbu izstāde „2 cikli”
*** Kazdangas muzejā apskatāma izstāde „No spalvas līdz pildspalvai”
*** Bibliotēkas lasītavā apskatāma izstāde Aizputes mākslas skolas audzēkņu eksāmenu darbi kompozīcijās.
 
Rudens ir laiks kad skolēni dodas ekskursijās.  Vai Jūs zinājāt, ka Kazdangā laiks rit nemanot? Ja vēlaties saliedēt savu klasi,  jautri kopā pavadīt laiku, izzināt jaunas vietas un lietas, iemācīties, ko pavisam jaunu, tad Kazdanga ir īstā vieta, kur tas ir iespējams. Šī ir vieta kur varat ļauties piedzīvojumam.

Mēs piedāvājam uzsākt savu ceļojumu ar izzinošu ekskursiju pa muzeju, tad iesaistīties radošajā darbnīcā, lai tālāk varat ļauties piedzīvojumam uz velosipēda izzinošā braucienā pa parku. Mēs jums piedāvājam izbaudīt Dzirnezera burvību uz ūdens velosipēda. Mūsu ēdnīca parūpēsies par Jūsu vēderpriekiem. Bet tas vēl nav viss, pie mums ir iespējams arī kāpt alpīnisma kāpšanas sienā, šaut ar lokiem un noslēgumā pašiem uz ugunskura cept pankūkas un protams arī iziet vasaras sākumā stādīto labirintu. Tā būs skaisti piepildīta diena, vai arī divas dienas! Nakts kopā ar savējiem, ir daļa no neaizmirstama piedzīvojuma.  Mēs palīdzēsim jums visu saplānot un noorganizēt. Vienkārši piezvaniet! T: 29103813


Māra Tīmane
Kazdangas TIC

Pievieno komentāru

Aizputes novadā