Aicina uz Lielo talku Aizputes novadā 2

Lielā talka šogad notiks 26. aprīlī no plkst 9.00 un tās galvenais vadmotīvs ir Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannas istabā. Līdzās ikgadējiem sakopšanas darbiem, šogad talkas organizatori mūs aicina padomāt un izvērtēt, kādus un cik daudz ķīmiskus līdzekļus mēs ikdienā lietojam, kuri vēlāk ar notekūdeņiem ieplūst mūsu piemājas upēs un ezeros, un vēlāk aiztek uz jūru.

Tā kā gadu no gada plašumā vēršas arī Lielās talkas pagalmu sakopšanas kustība, aicinam iedzīvotājus aktīvi iesaistīties savu pagalmu labiekārtošanā - radīt brīnišķīgas puķu dobes, atjaunot  soliņus, smilšu kastes bērniem utml... Lai palīdzētu ar padomiem puķu dobju iekārtošanā, 25. aprīlī no plkst 15.00 – 17.00 Aizputes novada Tūrisma un Mūžizglītības centrā Atmodas ielā 16, Aizputē, tiek organizēta tikšanās ar pilsētas dārznieci Viktoriju Petrausku.

Aizputes novadā aicinām ikvienu sakopt teritoriju ap savu māju un iespēju robežās arī tuvāko apkārtni.

Talkošanas vietas:

Aizputē:

Plkst 9.00 pulcēšanās Aizputes novada domes pagalmā, lai dotos sakopt Livonijas ordeņa pilsdrupas un Tebras upes krastus.

Individuālie talcinieki maisus var saņemt Aizputes novada domē 26. aprīlī no plkst 8.00 – 8.30 piesakoties pie domes izpilddirektores Astrīdas Eņģeles.

Piepildītos talkas maisus savākšanai 26. aprīlī novietot pie pils/ tūrisma info stenda Liepājas ielā vai laukumā zem Sv. Jāņa luterāņu baznīcas kāpnēm Liepājas ielā. (uzziņām - Signe 28617307)

Kazdangā:

Plkst 9.00 pulcēšanās pie Kazdangas kultūras nama, lai dotos sakopt Kazdangas parka teritoriju (uzziņām – Māra Tīmane 29103813)

Cīravā:

Plkst. 9.00 pulcēšanās Cīravas centrā, lai dotos sakopt mācītājkapus (uzziņām – Sarmīte Braša 25435898)

Talkotājiem līdzi jāņem darba cimdi, vēlams arī instrumenti un labs noskaņojums!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

riepa

Jā, jā, būs dūmi, troksnis, smirdoņa un atkritumu pilni krūmi !!

pirms 7 gadiem, 2014.04.25 21:13

Aizputes novadā