Aicina sniegt priekšlikumus par Kurzemes upēm

Kurzemē ir vairāk nekā 20 upes, kas piemērotas laivošanai gan vasarā, gan arī ārpus pierastās sezonas – pavasaros un rudeņos.

Kurzemes plānošanas reģions šobrīd izstrādā ūdenstūrisma kartes Kurzemes upēm, kas ietvers informāciju par ūdenstūrisma maršrutiem, apskates vietām pie upēm, kā arī informāciju par to, kur laivotājiem meklēt nakšņošanas vietas un/vai celt teltis, kā arī baudīt citus Kurzemes labumus.

Kopumā plānots izdot 14 dažādus bukletus un viens no tiem arī par Aizputes novadā esošajām upēm Durbi, Tebru, t.sk., Aloksti un Rīvu.

Ja vien dzīvojat pie kādas no šīm upēm, un jums ir piedāvājums laivotājiem, aicinām jūs atsaukties, lai vienotos par informāciju, kas iekļaujama kartē.

Aicinām atsaukties arī tos, kas, iespējams, šobrīd tikai ir apsvēruši iespēju kaut ko veidot upes krastā, bet pietrūkst padoma, ko veidot un piedāvāt ūdenstūristiem! Labprāt dalīsimies pieredzē!

Kontakti: Kurzemes plānošanas reģions, Aiga Petkēvica, 29483674, aiga.petkevica@kurzemesregions.lv. Kontaktpersona Aizputes novadā: Gunta Butrima - gunta@aizpute.lv; Aizputes TIC – turisms@aizpute.lv.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā