Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties zīmējumu konkursā "Dzīvo zaļi"

Uzņēmums "Liepājas RAS" aicina skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā "Dzīvo zaļi!".

Zīmējumu konkurss veidots ar mērķi pievērst bērnu uzmanību vides aizsardzības un dabas resursu saudzēšanas jautājumiem, lai plašāk iepazītu zaļu dzīvesveidu un radītu jaunas idejas zaļai dzīvošanai, informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jākobsone.

Konkurss paredzēts 1. – 6. klašu skolēniem, kuriem uz A4 lapas jāattēlo kāda no tēmām - Dzīvo zaļi!, Dabas aizsardzība, Tīra un sakopta vide vai Zaļas domas zaļai pasaulei. Darba tehniku drīkst izmantot pēc izvēles - krāsainos zīmuļus, guaša krāsas, ūdenskrāsas, flomāsterus, tušu vai dažādas aplikācijas.

Zīmējumi jāiesniedz līdz 2011. gada 21. oktobrim nogādājot personīgi atkritumu poligonā "Ķīvītes" vai sūtot pa pastu: SIA "Liepājas RAS" zīmējumu konkursam, "Ķīvītes", Grobiņas pagasts, Grobiņas novads, LV-3430.

Labākie zīmējumi tiks iekļauti uzņēmuma veidotā kalendārā.

Nolikums - pievienotajos failos.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā