Aicina izdomāt ideju “Integro” dāmu vīna etiķetei 3

Kurzemes Nevalstisko organizāciju (NVO) atbalsta centrs aicina visus radošos un mākslinieciskos prātus palīdzēt Aizputes sieviešu apvienībai “Integro” tikt pie skaistas vīna etiķetes pašu gatavotajiem vīniem.

Aizputes sieviešu apvienība “Integro” jau trešo gadu gatavo īpašo vasaras vīnu, šo tradīciju aizsākot Aizputes svētkos 2012.gadā. Vīna gatavošanas process ir tradicionāls – augustā no upenēm, jāņogām, avenēm un cidonijām tiek iegūta sula – aktīvākajām un uzņēmīgākajām “Integro” dāmām basām kājām ogas mīcot ozolkoka mucās.

Pēc tam vīns tiek raudzēts līdz nākamajam gadam. Pēc vīndaru teiktā, vīns ir gatavs, kad nākamajā gadā zied tas koks vai krūms, kurš devis augļus vīna gatavošanai. Tā kā vasara jau pašā plaukumā un viss zied, “Integro” dāmu vīns gaida savu nokļūšanu pudelēs, kuru šobrīd aizkavē vien fakts, ka vēl nav skaistu vīna etiķešu, pastāsta Kurzemes NVO atbalsta centra pārstāve Inese Siliņa.

Aizputes sieviešu apvienība “Integro” lūdz palīdzību visiem radošajiem amatieriem un profesionāļiem radīt “Integro dāmu vīns” etiķetes dizainu.


Konkursa uzdevums: izdomā idejas skici vīna etiķetei. Etiķetē noteikti jābūt redzamam “Integro” simbolam – rozei. Tā kā vīni ir divu veidi, arī etiķetes var būt tematiskas - etiķete ābolu-cidoniju vīnam un etiķete upeņu-jāņogu-aveņu vīnam!

Konkursa termiņš, darbu iesūtīšana: idejas var iesniegt līdz 11.jūlijam. Konkursā aicināti piedalīties visi, kuriem ir ideja un kuri to var uzzīmēt datorā vai uz lapas un tad to ieskanētā veidā atsūtīt uz  konkursi@kurzemesnvo.lv vai nodot personīgi “Integro” vadītājai Mārai Veidemanei (tālr. 26427565).

Pievieno komentāru

Komentāri 3

piesaulīte

Kas tur daudz ko prātot - etiķete jau gatava : meitene basām kājām, sārtu rozi matos, stāv mucā un smaida !!

pirms 6 gadiem, 2014.06.17 19:54

kārumnieks

piesegusies tikai ar vīnoga lapiņu (maziņu...)

pirms 6 gadiem, 2014.06.18 05:42

zinu

zinu,kurs kaarumnieks tik agri riitos celjas:)

pirms 6 gadiem, 2014.06.19 10:32

Aizputes novadā