Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina dāvināt omulību

Rīgas Latviešu biedrības “Omulības kluba” līderi skubina radošos liepājniekus diskutēt par norisēm sabiedrībā labvēlīga humora gaisotnē.

Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītājai Sandrai Vensko kopā ar Liepājas Latviešu biedrības nama vadītāju Vitu Hartmani un dzejnieci Agnesi Matisoni radusies ideja aicināt kopā rakstniekus, māksliniekus un citus radošus ļaudis, lai rosinātu viedokļu apmaiņu vietējā sabiedrībā par visdažādākajām tēmām. Turklāt labvēlīgā un humora pilnā gaisotnē.

Rīgas Latviešu biedrībā "Omulības klubs" darbojas jau septiņus gadus, notikušas 47 sesijas. Sadarbībā ar izdevniecību “Jumava” iznākušas septiņas grāmatas, kurās apkopoti jautri atgadījumi no sabiedrībā pazīstamu personu dzīves.

"Omulības kluba" līderi Ēriks Hānbergs un Jānis Ķuzulis klausītājiem pagājušās piektdienas vakarā pastāstīja dažas komiskas epizodes, kas publicētas izdevumā “Jaušības un nejaušības”.

Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētājs Valdis Rūmnieks nolasīja nesen uzrakstītu politisku paskvilu, bet rakstnieks un kinoscenārists Ēriks Lanss teica ievadvārdus dokumentālajai filmai “Džona Doreda sala”, kurai rakstījis scenāriju.

“Iespējams, ekonomisku apsvērumu dēļ cilvēki biežāk izvēlas nevis vienkārši pasēdēt kafejnīcās, bet pārrunāt sabiedrībā notiekošos procesus,” prāto liepājniece Santa Mazika. Liepājas rajona Kultūras nodaļas vadītāja Ilga Skābarde piekrīt, ka arī Liepājā radošajiem ļaudīm ir, ko pārrunāt, tikai jāatrod cilvēks, kurš varētu prasmīgi vadīt šādas diskusijas.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā