Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina balsot par šā gada dižo Kurzemes pasākumu

Iedzīvotāji no sestdienas mājaslapā www.kurzeme.lv varēs balsot par izvirzītajiem pretendentiem nominācijā "Dižais Kurzemes pasākums 2011", informē Kurzemes tūrisma asociācijas (KTA) izpilddirektore Jana Bergmane.

Interneta balsojumā noteikto nominācijas uzvarētāju paziņos 25. novembrī Talsos tūrisma gada ballē "Lielais Jēkabs 2011".

Balsošana internetā turpināsies līdz 15. novembrim. Šī ir vienīgā nominācija, kurā uzvarētāju noteiks pēc sabiedrības balsojuma.

Jau devīto gadu KTA izvērtē tūrisma piedāvājumus dažādās nominācijās, lai veiksmīgākajiem un kvalitatīvākajiem piešķirtu balvu "Lielais Jēkabs".

Kurzemes starpnovadu tūrisma informācijas centri šai balvai izvirza sava novada labākos tūrisma piedāvājumus šādās nominācijās – dižais kempings, dižā dabas taka, dižā ekspozīcija, tūrisma dižā mājaslapa, ražots Kurzemē, dižais krodziņš, dižais pasākums un dižais ieguldījums tūrisma nozarē.

Jau trešo gadu izveidota ekspertu komisija, kas izvirzītos nomināciju pretendentus apskata klātienē un iepazīstas ar sniegtajiem pakalpojumiem. Ekspertu komisijas sastāvā ir tūrisma informācijas centra darbinieks, sabiedrības pārstāvis un preses pārstāvis. Vērtēšanai izstrādāti īpaši kritēriji, no kuriem būtiskākie ir objekta pieejamība, norāžu zīmju esamība un viesmīlība. Katrai nominācijai var noteikt arī papildu kritērijus.

Pagājušogad nominācijas "Dižais Kurzemes pasākums 2010" lielāko balsu skaitu ieguva Ginesa rekorda sasniegšana – pasaulē garākā ziedu paklāja izveidošana Ventspilī.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā