Aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri atradušies netālu no slepkavības mēģinājuma vietas Aizputes novadā

Izmeklējot slepkavības mēģinājumu Aizputes novadā, Valsts policija aicina atsaukties personas, kuras laika posmā no 28. septembra līdz 30. septembrim braukušas pa autoceļu PS111 (Kalvene – Aizpute), informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Svarīgi policijai sniegt visu informāciju, piemēram, par šajā posmā uz ceļa vai ceļa malā manītām automašīnām, personām vai jebkādām citām niansēm, pat ja sākotnēji šī informācija nešķiet būtiska. Īpaši aicināti atsaukties autovadītāji, kuri  30. septembrī laika posmā no pulksten 09.00 – 16.30 atradās Aizputes novada Lažas pagastā, vai arī brauca pa jau minēto autoceļu. Šīs personas aicinātas arī pārskatīt videoreģistratora ierakstus, un it īpaši, ja pamana tajos ko aizdomīgu, sazināties ar policiju. Iespējams, Jūsu videoreģistrators var būt fiksējis autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai. Sazināties ar policiju iespējams zvanot pa tālruņa numuru 67014002 vai arī rakstot e-pastu: kip@vp.gov.lv

Jau ziņots, ka 30. septembrī ap pulksten 15.30 kādas veselības uzlabošanas iestādes teritorijā Aizputes novadā tika raidīti vairāki mērķtiecīgi šāvieni pret konkrētām personām, kuras guva ievainojumus.

Notikuma vietā, veicot sākotnējās izmeklēšanas darbības,  saskatītas pasūtījuma slepkavības mēģinājuma pazīmes, uz ko norāda apstāklis, ka uzbrukums bijis mērķtiecīgs - šāvieni raidīti pret konkrētām personām, kas tajā brīdī atradās konkrētā automašīnā. Tika sašautas trīs personas, kuras nodotas mediķu aprūpē.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu vainu pastiprinošos apstākļos. Šobrīd Valsts policija strādā notikuma vietā un uzsāktā kriminālprocesa ietvaros skaidros konkrētus notikušā apstākļus. Vienlaikus notiek darbs, lai noskaidrotu iespējamās vainīgās personas.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā