Aicina atbalstīt unikālu izstādi 1

Cīravas bibliotēka sadarbībā Cīravas pagasta pārvaldes vadītāju Arti Čanderu, kurš vada arī mednieku kolektīvu "Avots", iecerējuši veidot neparastu izstādi – atrasto briežu un aļņu buļļu ragu ekspozīciju.

Pēc A. Čandera stāstītā patreiz ir laiks, kad skaistie meža iemītnieki atbrīvojas no savas dižās rotas. Pavisam nesen A. Čanderam pašam ir izdevies atrast visai unikālus ragus un,  pie tam, abus no viena buļļa, kas uzskatāms par lielu laimi, stāsta Cīravas bibliotēkas vadītāja Anita Tuleiko.

Izstādes veidotāji aicina lauku zemju īpašniekus vērīgāk pārskatīt savus īpašumus- mežus, pļavas, laukus, varbūt kāds atradums ir tieši jūsu privātajā teritorijā.

Atrastos briežu un aļņu ragus lūgums savākt, lai septembrī kopīgi var izveidot šo unikālo atradumu izstādi.
Ja uzglabāšana sagādā grūtības, ragus varat nodot  Cīravas pagasta pārvaldē, zvanot pārvaldes vadītājam A. Čanderam pa tālruni 29445125.

Izstādi plānots atvērt 18. septembrī Cīravas pagasta pārvaldes zālē. Izstādes īpašais viesis - žurnāla „ Medības. Makšķerēšana. Daba” galvenais redaktors, dabas fotogrāfs Didzis Pakalns.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pārdomas

"...atrast visai unikālus ragus un, pie tam, abus no viena buļļa, kas uzskatāms par lielu laimi...", tik vienkārši laimi atrast nevar, bet veiksme tā gan ir...

pirms 5 gadiem, 2015.04.10 09:41

Aizputes novadā