5. decembra "Kursas Laikā": Tūrisma biznesā masveidā trūkst jaunu spēlētāju

Pirmdienas, 5. decembra, "Kursas Laikā" lasiet:

  • Tūrisma biznesā masveidā trūkst jaunu spēlētāju - Nīcā, Vērgalē un Liepājā vienlaikus tiek pārdoti ar tūrisma biznesu saistīti uzņēmumi. Uzņēmējs Ivars Kesenfelds saka, ka Liepājā nav magnēta, kas ilgtermiņā piesaistītu tūristus. Viņš tūrisma politiku Liepājā sauc par "tukšu pļāpāšanu".

  • Saņem Voldemāra Caunes balvu - Grobiņas galvenās bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļas bibliotekāre Mirdza Kraskure ieguvusi Voldemāra Caunes balvu "Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem".

  • Liepājas reģionālajā slimnīcā būtiski uzlabo telekonferences iespējas - LRS un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā uzstādīta mūsdienīga sistēma, kas uzlabos telemedicīnas pakalpojumus.

  • Dārzs, kas mainās visu laiku - 26 gadus vecā Iveta Reinfelde iekopj dārzu Otaņķu pagasta "Ceļniekos". Interese par dārzkopību viņai ir jau kopš pamatskolas laikiem, pēc tam pabeigusi Bulduru dārzkopības vidusskolu un apguvusi parka dārznieces profesiju. Māju mantojuši vecāki, viņi gādājuši arī par dārzu. Taču pamazām meita "izcīnījusi" savu vietu dārzā, lai būtu kur izpaust pašas vēlmes un ieceres. Ar vecākiem panākts kompromiss, lai praktiskais un skaistais dārzā sadzīvotu līdzās.

  • Grib savienot skolu ēkas - Savienojot Grobiņas ģimnāzijas ēku Skolas ielā 1 ar pamatskolas ēku Skolas ielā 4, plānots izveidot korpusu, kurā atrastos ēdināšanas telpas, sarīkojumu zāle un vienota pilsētas bibliotēka ar publiskās pieejas punktu.


Pērciet "Kursas Laiku" tirdzniecības vietās (ja kaut kur laikrakstu nevar iegādāties, zvaniet uz redakciju: 63423835), bet atcerieties, ka abonēt vienmēr ir lētāk !

Pievieno komentāru

Aizputes novadā