Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

23. decembra "Kursas Laikā": Uzzini, kā Ziemassvētkus svin citur pasaulē!

Piektdienas, 23. decembra, "Kursas Laikā" lasiet:

Pāvilostā laika apstākļi mazliet aizkavējuši darbus, bet šobrīd nobeigšanas stadijā atrodas multifunkcionālās zvejas piestātnes izbūve. Nākamais darbs pavasarī būs pilsētas piestātnes sakārtošana.

Uzzini, kā Ziemassvētkus svinēs un ko galdā liks Liepājas uzņēmējs Ivars Kesenfelds, Liepājas Latviešu biedrības nama direktore Vita Hartmane, AS "APB" padomes priekšsēdētājs Aloizs Norkus un pensionāre Ligita Putere.

Uz aizvadītajā gadā paveikto atskatījusies biedrība "Liepājas rajona partnerība", ar kuras piesaistīto "LEADER" programmas līdzekļu palīdzību novados realizēti daudzveidīgi projekti.

Uzzini, kur vislabāk ballēties un Jauno gadu sagaidīt. Lejaskurzemes novadu un Liepājas balles.

Uzzini, kā Ziemassvētkus svin citur pasaulē.

Pirmais ledus vienmēr ir izturīgāks nekā pēdējais, ja uzsalis laikā bez sniega un vēja. Visticamāk, ka ap gadumiju varēs kāpt uz pirmā ledus. Lasi par zemledus makšķerēšanu.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā