Aizputē netiek skaidrībā ar sabiedrisko attiecību speciālista pienākumiem 16

Aizputes novada pašvaldības vadība cer, ka jūlijā atradīs risinājumu un darbu drīzumā varēs uzsākt sabiedrisko attiecību speciālists, ceturtdien, 5. jūlijā, raksta "Kursas Laiks".

Aizputes novadā izveidoja divas jaunas štata vietas – muzejpedagogs, kas uz pusslodzi muzejā strādā no janvāra, un sabiedrisko attiecību speciālists.

Tā kā iepriekš pieņemtajai muzejpedagoģei mainījušies plāni, no 1. jūnija amatā ir bijusī Kazdangas tūrisma centra vadītāja Māra Tīmane. Taču par otru štata vietu – pilnas slodzes sabiedrisko attiecību speciālists – nekādu ziņu vēl nav.

“Neesam nonākuši pie kopsaucēja, kādus pienākumus likt speciālista kompetencē. Ja viņam uzliks būt par pienākumu visos novada pasākumos plus vēl domes sēdēs, strādāt pie pašvaldības mediju darba koordinēšanas – pienākumu būs par daudz. Viens cilvēks nevar visur būt vienlaikus. Ir jāprecizē darbu apjoms,” skaidro Aizputes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Jankovskis.

Svarīgākais uzdevums būtu darbs pie pašvaldības mājaslapas informācijas aprites uzlabošanas un punktualitātes.

Novada vadība apgūst citu novadu pieredzi sabiedrisko attiecību vadīšanas jomā. "Kad būsim precizējuši amata aprakstu un pienākumus, tiks sludināts konkurss," informē A. Jankovskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

DNS

Jāmeklē gudrs, inteliģents un augsti izglītots cilvēks, kurš tiešām saprot, kā jādarbojas pašvaldības iestādēm un kā tās darbojas faktiski; kurš izturas ar cieņu un sapratni pret iedzīvotājiem; kuram ir savs mugurkauls un drosme teikt tautai patiesību; kurš nav rados un draugos ar deputātiem un pašvaldības darbiniekiem !

pirms 3 gadiem, 2018.07.05 15:04

snobs

Algu viņam pašvaldība maksās, tad jau jārunā arī būs, ko pašvaldība pateiks.

pirms 3 gadiem, 2018.07.05 15:28

Aizputniek

Kur tad pašvaldība to naudu izraus? To jau mēs viņiem gaterī rukājot nopelnam.

pirms 3 gadiem, 2018.07.05 15:37

snobs

Bet sadala naudu 15 deputāti, kurus ievēlējāt, paši no gatera naudu nevienam nevedat (vai vedat).

pirms 3 gadiem, 2018.07.06 13:29

Aizputniek

Par ko man tie parazīti budžetnieki mīnusus liek? Vai domājat kad mūžīgi no strādnieku sviedriem pārtiksiet?

pirms 3 gadiem, 2018.07.09 08:15

Silvija

Cerams ka pirms būs pieņemti darbā vēl un vēl darbinieki, kuriem pat nav darba apraksta, valstī pāries uz 16 apriņķu modeli.

pirms 3 gadiem, 2018.07.05 15:14

Tagad sapratu

Pirms vēlēšanām programmās bija darba vietu radīšana. Bija jāsaprot - domes iekšienē

pirms 3 gadiem, 2018.07.05 15:44

vīlusies

Un pirms vēlēšanām sieviešu partija skaļi un emocionāli solīja, ka teciņiem vien ies pie vēlētājiem runāties. Laikam kaut kur pa ceļam apmaldījušās ... Un mājas lapā redzams, ka viena otra deputātu komisija gada laikā pat kopā nesanāk uz apspriedēm, kur nu vēl ar vēlētājiem laiku kavēs ...

pirms 3 gadiem, 2018.07.06 09:45

Jocīgi

Novads neliels, ja pārdomāti un ar vēlmi strādāt rullē Aizputes Avīze, tie, kam apmaksā darbu pie pašvaldības mājas lapas un Aizputes TV, tad jau tas speciālists pa to pašu mālu mīcīsies. Varbūt labāk vajag darbā nevis kādu kas muti plāta un driķē ziņas soc tīklos, bet kādu labu meistaru, kas pieprot ko lietderīgāku un paliekošāku????

pirms 3 gadiem, 2018.07.05 21:04

aplaoaoaskdjd

Nosauc Liepājas bijušā rajona robežās lielāku novadu?

pirms 3 gadiem, 2018.07.06 17:48

Pārāk smalks nosaukums

Novada mājaslapas uzturēšana un avīzes veidošana būtu viena cilvēka pienākums. Tikai tas nav sabiedrisko attiecību speciālista pienākums.Vārdu sakot, jūs nedabūsiet normālu speciālistu ar šādiem pienākumiem.Sabiedrisko attiecību speciālistam ir jāprot daudz vairāk.

pirms 3 gadiem, 2018.07.06 03:55

Domnieks

Mājaslapas uzturēšana un avīzes veidošana arī prasa zināšanas. Nav jēgas pieņemt darbā speciālistu kurš māk labi rakstiņus rakstīt, bet neko nesaprot no mājaslapām un otrādi.

pirms 3 gadiem, 2018.07.07 19:11

Domniekam

Re kur smalki aprakstīts kas jādara un jāprot sabiedrisko attiecību speciālistam: http://www.profesijupasaule.lv/sabiedrisko-attiecibu-specialists
Vai Dome var samaksāt adekvātu atalgojumu cilvēkam ar šādiem pienākumiem? Varbūt jums vajag tikai Digitālās komunikācijas speciālistu?

pirms 3 gadiem, 2018.07.08 10:39

Attopieties

Visa Kurzeme ir tāds neliels novads! Ja uz katru nodarbināto uzņēmējdarbības sektorā būs tik daudz kakla kungu kā šobrīd Latvijā! To ilgtermiņā neviena ekonomika nespēs izturēt. Vajag mainīt domāšanu, jākomunicē nevis caur kaut kādu sabiedrisko attiecību speciālistu, bet pa tiešo. Svarīgs jau ir saturs nevis smuks un varbūt maldīgs iepakojums. Bet daži jau iepērkoties lūko pēc iepakojuma.

pirms 3 gadiem, 2018.07.06 21:54

Domnieks

Domāju, ka tas būs kārtējais pievilktais amats. Kāpēc katrs deputāts vai amatpersona nevar pats atskaitīties par saviem darbiem. Tagad visu uzvels attiecību speciālistam.
Bet vispār domē amatos derētu pārmaiņas. Re kā tagad, kad nomainījusies attīstības nodaļas vadītāja. Uzreiz var redzēt aktivitātes. Salīdzinoši nesen strādā, bet nevar salīdzināt ar pārējiem(bijušo attīstītāju Andri ieskaitot).

pirms 3 gadiem, 2018.07.07 19:24

!!!

Tā mums te notiek! Labi ir , ja ir pievilkti amati, bet paskatoties domes amatpersonu un darbinieku algu sarakstā, var redzēt, ka ir pat darbinieki, kas pat darbiem tuvumā nav , bet algu saņem. Tad vēl tie , kas strādā uz" pusslodzi", bet algu saņem ne pa knapu.....

pirms 3 gadiem, 2018.07.12 16:41

Vietējās ziņas