Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LIAA biznesa inkubatorā izauklē jaunus uzņēmējus

Šoruden LIAA Liepājas Biznesa inkubatorā uzsākts jauns projekts – jauno uzņēmēju sparings. Tajā iesācējiem tiek uzdoti dažādi ar biznesu saistīti jautājumi, no kuriem viņi izvairās. Sparinga mērķis ir padarīt jauno uzņēmēju spēcīgāku un ar kritisku aci novērtēt biznesa ideju, sniedzot iespēju to uzlabot.

LIAA pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un beidzot ar atbalstu uzņēmējiem, kas vēlas uzsākt eksportu un meklē sadarbības partnerus ārvalstī.

Liepājas Biznesa inkubators darbojas Liepājas, Nīcas, Rucavas, Pāvilostas, Grobiņas, Priekules, Vaiņodes, Aizputes, Durbes, Saldus un Brocēnu novados.

LIAA ir dibināta 1993. gadā kā bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība "Latvijas Attīstības aģentūra". 2003. gadā LIAA tika reorganizēta kā valsts aģentūra "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra", taču no 2013. gada 1. janvāra LIAA ir tiešās pārvaldes iestāde.

Viena diena uzņēmumā