Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināmi Lejaskurzemes novadu čempionāta volejbolā pirmie rezultāti

Gan sieviešu, gan vīriešu komandas ir uzsākušas Lejaskurzemes novadu čempionātu volejbolā.Vīriešu turnīrā piedalās desmit komandas, bet sieviešu turnīrā spēlē septiņas vienības.

Vīriešu turnīrā pirmajās spēlēs fiksēti šādi rezultāti: "LSSS19" un "LSSS16" 3:0, "Aizpute" un "Aizpute16" 3:0, "Liepāja" un "Seniori" 3:0, "Durbe" un "Grobiņas pagasts" 3:1, "Dunalka" un "Grobiņa" 2:3, informē čempionāta galvenais tiesnesis Dainis Zombergs.

Vīriem 6. decembrī pulksten 19 Vērgalē spēlēs "Seniori" un "Aizpute". 7. decembrī pulksten 18 Aizputes novada sporta centrā spēlēs "Aizpute16" un "Durbe". 7. decembrī pulksten 18 Liepājas Olimpiskajā centrā spēlēs "LSSS16" un "Liepāja", bet pulksten 19.30 laukumā dosies "LSSS19" un "Grobiņa". 8. decembrī pulksten 19 Dunalkā spēlēs "Dunalka" un "Grobiņas pagasts".

Vīriešu desmit komandas izspēlēs vienu apli katrs ar katru. Pēc tā rezultātiem komandas otrā aplī tiks sadalītas divos pieciniekos, kas turpina cīnīties par 1.-5. vietu un 6.-10. vietu. Pirmajā aplī izcīnītie punkti tiek saglabāti.

Sieviešu turnīra pirmajās spēlēs fiksēti šādi rezultāti: "LSSS19" un "Liepājnieces" 3:1, "Aizpute16" un "LSSS16" 3:0, "LSSS14" un "Grobiņa" 3:1.

Nākamās spēles būs 8. decembrī. Grobiņā puksten 19 spēlēs "Grobiņa" un "Liepāja", bet Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 18 spēlēs "LSSS14" un "Liepājnieces".

Sieviešu čempionātā komandas izspēlēs divu apļu turnīru.


Pievieno komentāru

Sports