Zināmi Latvijas hokeja izlases pretinieki nākamā gada pasaules čempionātā

Pēc 2009.gada pasaules hokeja čempionāta beigām ir kļuvušas zināmas Latvijas hokeja izlases pretinieces nākamā gada pasaules čempionātā.

Latvija spēlēs vienā apakšgrupā ar pēdējo divu gadu vicečempioniem Kanādu, kā arī Šveici un Itāliju.

Jau ziņots, ka šogad Latvija pasaules čempionātā ceturtdaļfinālā tikās tieši ar Kanādu, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 2:4, bet otrajā apakšgrupu turnīrā Latvija pārspēja Šveici pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 2:1.

Itālija šogad uzvarēja pirmās divīzijas turnīrā un pēc gada pārtraukuma atgriezās augstākajā divīzijā.

Latvija ar Itāliju pasaules čempionātā pēdējo reizi spēlēja 2007.gadā, kad apakšgrupas mačā par trešo vietu piedzīvoja zaudējumu ar 3:4. Savukārt februārī Latvija tikās ar Itāliju olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, svinot panākumu ar rezultātu 4:1.

Nākamais pasaules čempionāts notiks Vācijā no 2010.gada 7. līdz 23.maijam.