Zināmi "Bigger’s Better" boksa turnīra dalībnieki

Piektdien, 22.novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā plkst. 21:00 startējošajā Bigger’s Better boksa komercturnīrā Latviju pārstāvēs Latvijas smagsvaru čempions Edgars Kalnārs, kurš aizstās traumu guvušo Konstantīnu Gluhovu.

Kalnārs 2008.gadā kļuva par Latvijas čempionu un šobrīd starp Latvijas bokseriem reitingā ir pirmajā vietā supersmagsvaru divīzijā (virs 91kg). Jelgavnieks būs pieredzējušākais dalībnieks turnīrā ar aizvadītām 50 profesionālajām cīņām karjerā.

Bigger’s Better boksa komercturnīrā, kurā 8 bokseri sacentīsies par galveno balvu – 15’000 ASV dolāriem un vietu superfinālā bez Kalnāra cīnīsies Przemislavs Stepjens no Polijas, Eidžens Bušmellers no Vācijas, Iljans Ilje no Rumānijas, Sergejs Maslobojevs no Lietuvas, Dmitrijs Bezus no Ukrainas, Tambve Džeko no Beļģijas un Aleksandrs Kartozia no Gruzijas.

Pēc Bigger’s Better boksa komercturnīra, pasākums turpināsies ar vakara nagla – Maira Brieža 12 raundu cīņa par vakanto Pasaules čempiona titulu IBA versijā pret čehu Suda Lubošu, kurš savā karjerā vairākkārt ticis pie dažādiem tituliem – 2003.gadā viņš kļuva par WBA interkontinentālo čempionu, 2006.gadā par IBF interkontinentālo čempionu, bet pirms trim gadiem arī par EBU Eiropas Savienības čempionu smagsvariem.

Pasākumu Eurosport kanālā translēs 59 valstīs un to kopā ar ierasto turnīra vadītāju Žanu-Filipu Lustiku (Jean-Philippe Lustyk) vadīs Latvijas “Playboy” modele Lingita Lina Bopulu. Par muzikālo noformējumu uz vietas rūpēsies DJ AI-VA.

Biļetes uz pasākumu ir pieejamas tirdzniecībā visās Biļešu Serviss kasēs un to cena ir no 5 līdz 15 LVL. Tāpat iespējams iegādāties vietas pie četrvietīgiem galdiņiem. Pasākuma sākums plkst.21:00.

Raimonds Zeps

Pievieno komentāru

Sports