Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināmi autosporta sacensību "EVE ziemas kauss 2016" norises datumi

Biedrības "EVE autosports" organizētā ziemas kausa izcīņa standarta un sporta automašīnām norisināsies sākot ar 2016. gada 17.janvāri. “EVE ziemas kauss 2016” laikā tiks aizvadīti pieci posmi.

Pirmais posms notiks 17. janvārī, otrais posms būs 31. janvārī, trešais posms - 21. februārī, ceturtais posms - 6. martā un piektais posms - 20. martā. Organizatori ir apzinājuši un izvērtējuši vairākas trases, kurās varēs rīkot ziemas kausa posmus. Labvēlīgos un ziemai atbilstošos laika apstākļos "EVE ziemas kausa dalībniekiem" tiks piedāvātas līdz šim neizmantotas, uz šo brīdi jau gatavas trases, vēstīts biedrības mājaslapā.

"EVE ziemas kausa" izcīņā paredzētas deviņās ieskaites klases. FWD un FWD/R – automašīnas ar priekšējās ass piedziņu, kuru apriepojums ir ar un bez radzēm. RWD un RWD/R – automašīnas ar klasisko piedziņu, kuru apriepojums ir ar un bez radzēm. 4WD un 4WD/R – pilnpiedziņas automašīnas, kuru apriepojums ir ar un bez radzēm. 2WD OPEN – automašīnas ar viena tilta piedziņu un ar brīvu apriepojumu, tai skaitā ar sportam paredzētām riepām. 4WD OPEN – automašīnas ar pilnpiedziņu un ar brīvu apriepojumu, tai skaitā ar sportam paredzētām riepām. DĀMAS – automašīnas piedziņa un apriepojums ir brīva izvēle. Un visbeidzot apbalvosim katra posma labāko junioru, neatkarīgi no tā, kurā klasē ir startēts.

"EVE ziemas kausa" izcīņa paredzēti pieci posmi, bet kausa kopvērtējuma ieskaitē tiks vērtēti četri posmi. Junioriem un dāmām netiek piemērota dalības maksa. Ziemai neatbilstošu laika apstākļu gadījumā tiks atļauts startēt ar vasaras riepām, tai skaitā radžu klasē. 2WD OPEN un 4WD OPEN klases, kādā no posmiem, var tikt apvienotas. EVE ziemas kausa posmos tiks pievērsta īpaša uzmanība automašīnas tehniskajam stāvoklim un atbilstībai sacensību nolikumam. Plašāka informācija un reģistrācija pirmajam posmam tiks publicēta līdz 10. janvārim. Drīzumā tiks publicēts sacensību nolikums.


Pievieno komentāru

Sports