Žguns piedzīvo zaudējumu Sanhosē "Future" turnīra finālā

Liepājas tenisists Adrians Žguns svētdien piedzīvoja zaudējumu Sanhosē "Future" turnīra vienspēļu sacensību finālā.

Žguns, kurš ATP rangā ieņem 796.vietu, Kostarikā notiekošā turnīra finālā ar rezultātu 3-6, 6-3, 2-6 atzina Peru tenisista Maurisi Ečazu pārākumu, kurš pasaules rangā atrodas atrodas 678.pozīcijā.

Jau ziņots, ka pusfinālā Žguns ar 6-4, 6-4 pārspēja brazīlieti Rafaelu Kamilu, kas rangā ieņem 664.vietu, bet ceturtdaļfinālā Latvijas tenisists ar 6-3, 6-4 pieveica Salvadoras tenisistu Marselo Arevalo, kurš ATP rangā atrodas 1532.vietā un pamatsacensībās iekļuva pēc organizatoru uzaicinājuma, tomēr otrajā kārtā Arevalo negaidīti pieveica ar pirmo numuru izsēto itālieti Federiko Terrēzi, kurš ATP rangu tabulā ieņem 395.pozīciju.

Savukārt pirmajā kārtā latvietis ar 6-1, 6-0 pārliecinoši pārspēja itālieti Džūlio Torroni, bet otrajā kārtā ar 6-3, 6-4 pieveica Robiju Pūlu no ASV. Toroni ATP rangā atrodas 828.vietā, bet Pūls - 1468.pozīcijā.
Par iekļūšanu turnīra finālā Žguns nopelnīja deviņus punktus ATP rangā.

Žguns pārī ar vācieti Holgeru Fišeru startēja arī dubultspēļu turnīrā, taču jau pirmajā kārtā ar 4-6, 1-6 piekāpās galvenajiem favorītiem Railanam Ricam un Kaesam Vanthofam no ASV.

Pievieno komentāru

Sports