Žguns iekļūst Portotorresas "Future" turnīra finālā

Liepājas tenisists Adrians Žguns piektdien sekmīgi pārvarēja Itālijas pilsētas Portotorresas "Future" turnīra vienspēļu sacensību ceturtdaļfinālu un arī pusfinālu, iekļūstot finālā.

Vispirms ceturtdaļfināla mačā Latvijas tenisists ar rezultātu 1-6, 7-5, 6-0 pieveica Vācijas sportistu Denisu Blemki, iekļūstot pusfinālā.
ATP pasaules rangā Žguns patlaban ieņem 538.pozīciju, bet Blemke atrodas 581.pozīcijā.

Savukārt vēlāk pusfinālā Žguns ar rezultātu 6-1, 7-5 pārspēja mājinieku Frančesko Picari, kas ATP rangā ieņem 531.vietu.

Par iekļūšanu finālā Žguns ATP rangā sev nodrošinājis 14 punktus. Ja viņam izdosies uzvarēt arī finālā, tad Latvijas sportists ATP rangā saņems 25 punktus.

Finālā Žguna pretinieks būs ar otro numuru izliktais Zviedrijas sportists Filips Prpičs, kurš ATP rangā pašlaik atrodas 309. pozīcijā.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Žguns, kurš turnīru uzsāka no pamatsacensībām, tomēr izlikto dalībnieku vidū nav iekļauts, ar 6-1, 6-0 sagrāva kvalifikāciju pārvarējušo mājinieku Emanuēli Molinu, bet otrajā kārtā Latvijas tenisists ar 2-6, 6-3, 6-1 pieveica ar astoto numuru izsēto krievu Mihailu Vasiļjevu.

Pievieno komentāru

Sports