Žguns iekļūst Lūmisas "Future" tenisa turnīra ceturtdaļfinālā

Liepājas tenisists Adrians Žguns ceturtdien iekļuva Lūmisas "Future" tenisa turnīra vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā, otrās kārtas mačā pieveicot Adamu Fīniju no Austrālijas.

Latvijas tenisists, kurš ATP rangā atrodas tikai 646.vietā, otrās kārtas mačā ar 6-3, 6-4 pārspēja ar astoto numuru turnīrā izlikto Fīniju, kurš rangu tabulā atrodas 356.vietā.

Ceturtdaļfinālā Žguna pretinieks būs Daniels Jo no Dienvidkorejas, kurš otrajā kārtā pārliecinoši ar 6-1, 6-1 pārspēja citu latvieti Kārli Lejnieku.

Kā jau ziņots, pirmajā kārtā trešdien savstarpējā mačā starp diviem Latvijas tenisistiem Lejnieks ar rezultātu 6-2, 7-5 pieveica Andi Jušku, kurš sacensībās bija izlikts ar trešo numuru. Savukārt Žguns pirmajā kārtā ar rezultātu 6-0, 6-0 sagrāva amerikāni Taileru Hovaltu. Gan Žguns, gan Hovalts sacensības uzsāka no kvalifikācijas.

Žguns un Lejnieks vienā pārī spēlēja arī dubultspēļu sacensībās, kur pirmajā kārtā viņi ar 6-4, 7-6 (7:4) pieveica Hulio Sezaru Kamposano no Ekvadoras un Karlosu Salamanku no Kolumbijas. Savukārt ceturtdaļfinālā latvieši ar 5-7, 0-6 piekāpās kanādietim Filipam Besteram un Gregorijam Ouletam no ASV.

Pievieno komentāru

Sports