Zaudē gan Latvijas izlases meitenes, gan zēni

Baltijas kausā basketbolā U-18 vecuma grupā šovakar, 21. jūnijā, Liepājas Olimpiskajā centrā zaudējumu piedzīvoja gan Latvijas izlases meitenes, gan zēni. Meitenes atzina Krievijas pārākumu, bet zēni zaudēja turkiem.

Pirmajā ceturtdaļā Turcijas izlase uzvarēja ar 23:19, bet pēc pirmā puslaika iekrāja jau lielu pārsvaru - 46:25. Latvijas puišiem atspēlēties neizdevās arī otrajā puslaikā un tika piedzīvots zaudējums ar 70:89.

Latvijas izlases meitenes Krievijai zaudēja ar 53:66.

22. jūnijā pulksten 10.30 spēlēs Igaunija un Krievija (meitenes), pulksten 12.30 spēlēs Turcija un Igaunija (zēni), pulksten 14.30 spēlēs Lietuva un Latvija (meitenes), pulksten 16.30 spēlēs Lietuva un Latvija (zēni).