Žaļima četrinieks ar aizputnieku Kristapu Kalniņu sastāvā izcīna trešo vietu Eiropas kausa sacīkstēs

Latvijas bobsleja pilota Uģa Žaļima četrinieku ekipāža pirmdien izcīnīja trešo vietu Vācijas trasē Vinterbergā notikušā Eiropas kausa posma četrinieku sacensībās.

Šoreiz sacensībās norisinājās tikai viens brauciens, jo pēc kādas ekipāžas kritiena neizdevās pienācīgi sagatavot trasi, tāpēc žūrija lēma, ka uzvarētāju noteikts tikai pēc viena brauciena.

Žaļims kopā ar Vairi Leibomu, Kristapu Kalniņu un Latvijas rekordistu desmitcīņā Edgaru Eriņu no uzvarētāja ekipāžas vācieša Albrehta Klammera atpalika par 0,09 sekundēm, bet no otrās vietas vēl viena vācieša Niko Valtera Latvijas četrinieku šķīra tikai 0,02 sekundes.

Latvijas sportisti sacensībās izcēlās ar ātrāko starta laiku.

Jau vēstīts, ka pirmajās četrinieku sacensībās Žaļima ekipāža svētdien ieņēma septīto vietu, savukārt sestdien divniekos Latvijas bobsleja ekipāža bija 12.pozīcijā.

Sezonas pirmajā pusē Žaļima ekipāža startē Eiropas kausā, bet uz Pasaules kausa posmiem devušās Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa ekipāžas.

Atlase Soču olimpiskajām spēlēm ilgs līdz 19.janvārim. Ja Latvija pasaules rangā būs vismaz devītajā vietā, tā Olimpiādei kvalificēsies ar divām divnieku un četrinieku ekipāžām, bet labāko trijnieks dos iespēju piedalīties pat ar trim ekipāžām. Tomēr pašlaik vairs Latvija reāli nepretendē uz iespēju Sočos startēt ar trim ekipāžām.

Pievieno komentāru

Sports