Žaļima četriniekam ar aizputnieku sastāvā 14. vieta Eiropas kausa sacensībās Īglsā

Pieticīgo 14.vietu sestdien Īglsas trasē Austrijā notikušajās Eiropas kausa sacensībās ieņēma Latvijas bobsleja pilota Uģa Žaļima vadītais četrinieks.

Latvijas komanda, kurā bez Žaļima startēja arī Kristaps Kalniņš, Raivis Zīrups un Intars Dambis, pirmajā braucienā bija 17.vietā, bet otrajā - par trim pozīcijām augstāk.

Abos braucienos Latvijas komanda neizcēlās ar augstvērtīgiem starta ieskrējieniem.

Tikmēr par uzvarētājiem tika kronēta Krievijas pilota Ņikitas Zaharova ekipāža, no kuras Latvijas četrinieks summā atpalika par 1,13 sekundēm.

Svētdien tiks aizvadīts vēl vienas četrinieku sacensības.

Jau ziņots, ka trešdien notikušajās pirmajās Eiropas kausa divnieku sacensībās Īglsā latvietis Oskars Ķibermanis ar stūmēju Vairi Leibomu izcīnīja otro vietu, no uzvaras atpaliekot vien par vienu sekundes simtdaļu, bet Žaļims ar Zīrupu ierindojās astotajā pozīcijā.

Otrajās sacensībās ceturtdien Žaļimam 12.vieta.

Uz šīm sacensībām Ķibermaņa ekipāža bija devusies, lai vāktu pasaules ranga punktus, kas nepieciešami dalībai Soču olimpiskajās spēlēs.

Atlase Soču olimpiskajām spēlēm ilgs līdz 19.janvārim. Ja Latvija pasaules rangā būs vismaz devītajā vietā, tā Olimpiādei kvalificēsies ar divām divnieku un četrinieku ekipāžām, bet labāko trijnieks dos iespēju piedalīties pat ar trim ekipāžām. Tomēr pašlaik vairs Latvija reāli nepretendē uz iespēju Sočos startēt ar trim ekipāžām.

Pievieno komentāru

Sports