"Wurth Ziemas Kausa" otrais posms notiks Liepājas lidostā

Par spīti laika apstākļiem, KTSK rīkotais Wurth Ziemas Kauss iesākās 26.decembrī, pulcējot rekordlielu dalībnieku skaitu – sacensībās piedalījās 123 dalībnieki. Nākamais, sacensību otrais posms notiks jau šo svētdien, 12.janvārī, Liepājas Lidostā.

Dalībnieku reģistrācija sāksies jau no plkst. 7:30, savukārt sacensību sākums paredzēts plkst. 9:30. Tiks noteikts nosacīts startēšanas periodiskums (30 sek.), kā arī pirms katra brauciena būs noteikta starta secība. Sacensību konfigurācija tiks veidota ar ātruma slāpētājiem (siena ķīpas, riepas). Trases segums būs asfalts un betons, kuri dažviet būs pārklāti ar netīrumiem, sūnām utml. Sacensības solās būt ļoti interesantas, jo turpināsies cīņas par kopvērtējumu visās no ieskaites klasēm, kā arī par Wurth Ziemas Karaļa balvas izcīņu, informē Kuldīgas Tehniskais Sporta Klubs.

KTSK rīkotā Ziemas Kausa izcīņa ir kļuvusi par vienu no lielākajiem Kurzemes un Latvijas ziemas autosporta notikumiem. Pagājušajā sezonā uz katru sacensību posmu kauss pulcēja aptuveni 100 dalībnieku.

Kā ziņots jau iepriekš, „Wurth” nodrošinās balvas sezonas gaitā, kā arī piedāvā Ziemas Karaļa kausa izcīņu. Ziemas Karalis savā īpašumā iegūs pilnīgi nokomplektētu Wurth pārvietojamo darba stendu. Par Ziemas Karali kļūs braucējs, kurš savas klases ietvaru braucienos būs uzstādījis visvairāk absolūtos laikus.

Wurth Ziemas kausa otrais posms 12.janvārī notiks, pateicoties Liepājas Lidostas un Liepājas domes atbalstam.

Kausa izcīņas nolikums apskatāms un cita informācija apskatāma www.motorsport.lv.

Pievieno komentāru

Sports