WRC ekipāžas pirms rītdien gaidāmā rallija iesildās Vārmē

Pirms svētdien, 4. oktobrī, Kuldīgas apkārtnes ceļos gaidāmā rallija "Latvija - Kuldīgas rudens" WRC ekipāžas vienkopus iesildījās Vārmē.

Īstie rallija svētki sāksies svētdien jau no paša rīta, kad rallistiem priekšā būs mazliet vairāk nekā 250 kilometrus gara distance, no kuras 93,60 kilometri jāveic sacīkšu režīmā pa grants, meža un lauku ceļu posmiem, kuri ietver arī asfalta segumu, tiesa gan, asfaltēto ceļu īpatsvars nepārsniedz 10 procentus no kopējā ātrumposmu garuma.

Pirmā ātrumposma – Padure – starts paredzēts plkst. 9:00, bet pirmais auto trasē dosies plkst. 9:15. Šo ātrumposmu visērtāk sasniegt, braucot pa autoceļu P108 no Kuldīgas virzienā uz Ventspili. Pēc šī ātrumposma pabeigšanas sportisti cauri Kuldīgai dodas Saldus virzienā, jo pie Vārmes atrodas rallija 2.ātrumposms – Pankopi, kura starts plkst. 10:20, bet pēc tam atpakaļ uz Padures ātrumposmu, lai to izbrauktu otrreiz. Otrajā piegājienā pirmais auto trasē dosies plkst.11:15. Bet tālāk jau sportistiem paredzēta atkopšanās servisa zonā Kuldīgas pašā centrā, lai sagatavotos rallija turpinājumam.

Rallija "Latvija – Kuldīgas rudens 2009" 2.cēliens sāksies ar ātrumposmu Īvande.  Tas atrodas autoceļa Kuldīga – Ēdole tuvumā un šajā ātrumposmā pirmā auto starts plānots plkst. 13:55. Pēc tā sportisti taisnā ceļā dosies uz netālu izvietoto 5.ātrumposmu – Basi. Šeit pirmais auto trasē izbrauks plkst. 14:40, lai pēc finiša līnijas šķērsošanas mērotu ceļu uz servisa zonu Kuldīgā. Rallija noslēdzošajā cēlienā sacensību dalībniekiem atkārtoti jāveic ātrumposmi Īvande un Basi, kuru starts attiecīgi plkst. 15:50 un 16:10.

Pievieno komentāru

Sports