Liepājā tiks dots starts Pludmales volejbola un tenisa līgai

Ar pludmales volejbola turnīra pirmo posmu 12. jūnijā tiks atklāta 2019. gada Liepājas Pludmales volejbola un tenisa līgas sezona. Laukumos pie jaunās LOC Tenisa halles šīs sezonas ietvaros norisināsies pieci turnīra posmi pludmales volejbolā un tikpat pludmales tenisā. Pludmales līgas noslēguma posms tiks aizvadīts 14. augustā. Turnīros aicināts piedalīties ikviens, kurš sasniedzis 14 gadu vecumu, informē Pludmales volejbola turnīra galvenais tiesnesis Gatis Špakovskis.

Pludmales volejbola turnīra posmi tiks aizvadīti 12. un 26. jūnijā, 10. un 24. jūlijā, kā arī 7. augustā. Visu turnīra posmu sākums paredzēts 17:30 ar reģistrēšanos turnīram, bet pašu spēļu sākums paredzēts 18:00. Dalības maksa 3 eiro no dalībnieka par dalību katrā turnīra posmā atsevišķi vai 12 eiro sezonas licence uz visiem 5 posmiem. Formāts paliek nemainīgs – katrā posmā komandu sastāvs tiek salozēts, tā ka droši uz turnīru ikviens var ierasties vienatnē.

Pludmales tenisa turnīra posmi norisināsies 19.jūnijā, 3., 17.un 31.jūlijā un 14.augustā. Visu turnīra posmu sākums paredzēts 17:00 ar reģistrēšanos turnīram, bet pašu spēļu sākums paredzēts 18:00. Dalības maksa 10 eiro no dalībnieku pāra par dalību katrā turnīra posmā atsevišķi. Turnīra posmi trīs reizes notiks vīriešu un sieviešu pāriem, savukārt, divas reizes paredzētas jaukto pāru spēles. Gadījumos, kad nav pārinieka, turnīra norises vietā pasākuma organizatori jums palīdzēs atrast, kā arī, ja nav sava pludmales tenisa rakete, uz turnīra norises laiku pasākuma organizatori jums to nodrošinās. Sliktu laika apstākļu dēļ (stiprs vējš vai lietus) konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz posma norises nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.

Ar turnīra nolikumu iespējams iepazīties mājaslapā: https://www.liepaja.lv/liepajniekiem/sports/pludmales-liga/

Pievieno komentāru

Volejbols