FOTO.VIDEO: "Aizpute" dramatiskā mača galotnē zaudē; svētdien izšķirošā cīņa "Ozolnieku" laukumā 2

"Aizputes" volejbolisti sestdienas, 23. marta, vakarā Aizputes novada sporta centrā Latvijas čempionāta Nacionālās līgas pirmās divīzijas ceturtdaļfināla otrajā spēlē dramatiski ar 2:3 zaudēja "Ozolniekiem". Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts - 1:1.

"Aizpute" pirmo setu uzvarēja ar 25:23, bet otrajā setā piekāpās ar 23:25. Trešajā setā mājinieki bija pārāki ar 25:20, bet ceturtajā setā atkal zaudēja ar 18:25. Piektajā setā mājinieki izvirzījās vadībā ar 10:5, bet viesiem izdevās atspēlēties. Saspringtā seta galotnē aizputniekiem tomēr nācās piekāpties ar 16:18.

Video no piektā seta galotnes skatīt šeit.

Svētdien, 24. martā, sērijas izšķirošā cīņa "Ozolnieku" laukumā sāksies pulksten 14.

Komentāri 2

Skatītājs

Ja Salvis tiesās arī to spēli, tad uzvara būs tikai viņa rokās, jo šajā spēlē katrā sētā bija 4-5 kļūdas tikai tiesšanā...Starptoutiskā kategorija čalim itkā, bet tiesā nožēlojami.

pirms 28 dienām, 2019.03.24 00:06