"Aizputes" volejbolisti piecos setos uzvar "Ventspili" un izcīna bronzas medaļas 3

"Aizputes" volejbolisti sestdien, 13. aprīlī, Misas vidusskolas zālē Latvijas čempionāta Nacionālās līgas pirmajā divīzijā cīņā par bronzas medaļām ar 3:2 uzvarēja "Ventspili".

Pirmajā setā gan ar 25:23 pārāki bija ventspilnieki, bet nākamajos divos setos uzvarēja "Aizpute" - ar 25:22 un 25:17. Ceturtajā setā ar 25:18 uzvarēja "Ventspils", bet gala vārds piektajā setā piederēja aizputniekiem, kas uzvarēja ar 15:10, vēstīts Latvijas Volejbola federācijas mājaslapā.

"Aizputes" volejbolisti ceturtdaļfinālā pārspēja "Ozolniekus", bet pusfinālā piekāpās regulārā čempionāta uzvarētājiem "Vecumniekiem". "Vecumnieki" finālā ar 3:1 uzvarēja "RTU" vienību.

"Aizputei" iepriekšējos gados neizdevās aizsniegties līdz Nacionālās līgas medaļām, bet savā pirmajā sezonā aizputnieki kļuva par Nacionālās līgas čempioniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

!!!

Tad jau Štāls godam algu nopelnījis, ka tā puišus satrenējis! Nebūs velti domes algu sarakstos bijis! Bet puiši malači! Tik žēl , ka ne visi aizputnieki! Tādas volejbola tradīcijas pilsētā, bet pašu spēkiem iztikt nevar!

pirms gada, 2019.04.16 18:52

???

Tikai viens spēlētājs nav vietējais, bet cik zinu, arī tas ir ar saknēm no Aizputes

pirms gada, 2019.04.18 19:46

Volejbols