Vispārliecinošāk uzvar Vērgales dāmas un Priekules vīri

Liepājas rajona basketbola meistarsacīkstēs otrdien, 20. janvārī, bija spēles gan sievietēm, gan vīriešiem visās trijās līgās. Sievietēm vispārliecinošāk uzvarēja vērgalnieces, bet vīriešiem otrajā līgā Priekule sagrāva Medzi. Zaudējumu piedzīvoja pagājušā gada čempioni - Dunalkas basketbolisti.

Sieviešu turnīrā tika fiksēti šādi rezultāti: Vaiņode un Vērgale 41:82, Aizpute un Dunalka 38:50, Cīrava un Grobiņa 34:60, Medze un Kazdanga 69:50, stāsta Liepājas rajona meistarsacīkšu galvenais tiesnesis Andris Malkevičs.

Vīriešiem pirmajā līgā otrdien notika divas spēles. Grobiņa savā laukumā ar 59:64 zaudēja Nīcai. Savukārt Vaiņode savā laukumā ar 89:76 pārspēja Dunalku. Pagājušā gada čempioniem tas bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Otrajā līgā notika tikai viena spēle, kurā Medze savā laukumā ar 63:101 zaudēja Priekulei.
Trešajā līgā Pāvilostā fiksēti šādi rezultāti: Sakas novads un Dunika 55:75, Sakas novads un Embūte 38:48, Dunika un Embūte 66:52.

Vēl trešajā līgā Grobiņas sporta hallē Gavieze uzvarēja komandu "Aizpute 2". Gaviezes basketbolists Edgars Cīrulis stāsta, ka spēles rezultāts bijis 75:55.

Aizputes pagasts savā laukumā ar 72:87 zaudēja Kalvenei. Aizputes pagasts bijis vadībā pirmajās trijās ceturtdaļās, bet pirms pēdējās ceturtdaļas kalvenieki pamainījuši taktiku un neitralizējuši Aizputes pagasta trīspunktu metējus. "Izjaucām viņu taktiku," stāsta kalvenieks Kaspars Jonass.