Vislabāk startē Liepājas rajona juniores

Liepājas rajona Sporta skolas ložu šāvēji izcīnījuši deviņas medaļas Latvijas junioru čempionātā. Komandu cīņā gan aizputniekiem bija jāsamierinās ar sudraba medaļu.

Pirmajā sacensību dienā standarta vingrinājumā no trim stāvokļiem teicami šāva rajona sporta skolas meitenes. Par Latvijas junioru čempioni kļuva Ance Birkmane (563 punkti), otro vietu izcīnīja Dace Petrovska (547), trešā bija Evika Apine (543), informē rajona Sporta skolas treneris Jānis Šalms.

Liepājas rajona juniori startēja neveiksmīgi. Ieskaites punkts deva tikai Rihards Priedolts (521), kurš ierindojās ceturtajā vietā.

Otrajā sacensību dienā šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm bronzas medaļu izcīnīja A. Birkmane (382), bet ceturtā palika E. Apine (381). No junioriem labākais bija Kristians Siliņš (369), kurš ieguva ceturto vietu.

Vingrinājumā “MŠ-30” no stāvokļa guļus par čempioni kļuva A. Birkmane (285), aiz sevis atstājot E. Apini (283) un D. Petrovska (280). Junioru konkurencē uzvarēja K. Siliņš (290), trešais bija R. Priedolts (287).

Komandu ieskaitē uzvarēja Dobeles rajona Sporta skola (197,3), aiz sevis atstājot Liepājas rajona Sporta skolu (185,9) un Daugavpils sporta nama pirmo komandu (127,5). “Pirmās dienas neveiksme šoreiz neļāva komandu vērtējumā izcīnīt uzvaru,” komentē J. Šalms.

Latvijas junioru čempionāts no 9. līdz 10. aprīlim notika Dobelē. Tajā piedalījās aptuveni 80 dalībnieki no deviņām komandām.