Visas Latvijas tenisistes atgūst pāris pozīcijas WTA rangā

Visas četras Latvijas tenisistes pirmdien publicētajā jaunākajā WTA rangu tabulā pakāpušās par pāris vietām uz augšu.

Anastasija Sevastova atguvusi trīs vietas un tagad ieņem 190.vietu, atkārtojot karjeras labāko sasniegumu. Jaunākajā rangā Latvijas tenisistei ir 312 punkti. Pagājušajā nedēļā Sevastova nepiedalījās nevienā turnīrā.

No pārējām Latvijas tenisistēm Irina Kuzmina pakāpusies par trīs vietām, šobrīd ieņemot 340.vietu, Līga Dekmeijere atguvusi vienu pozīciju un atrodas 609.vietā, savukārt Diāna Marcinkēviča atguvusi četras vietas, kas viņai dod 954.vietu.

Ranga augšdaļā izmaiņas nav notikušas - pirmajā vietā atrodas Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV, kurai seko krieviete Dināra Safina un serbiete Jeļena Jankoviča.
Arī dubultspēļu rangā visas Latvijas tenisistes piedzīvojušas kāpumu.

Dekmeijere atguvusi vienu vietu un tagad atrodas 87.vietā, Kuzmina pakāpusies par četrām pozīcijām, kas viņai dod 214.vietu, Sevastova atguvusi trīs pozīcijas, patlaban ieņemot 438.vietu, savukārt Marcinkēviča pakāpusies par septiņām vietām un jaunākajā rangā atrodas 759.pozīcijā.

Pagājušajā nedēļā Dekmeijere piedalījās Monterejas WTA "International" sērijas turnīra dubultspēļu sacensībās, kur pārī ar amerikānieti Mešonu Vašingtoni pirmajā kārtā ar 6-7 (5:7), 3-6 zaudēja Rikai Fudživarai no Japānas un Šanelai Šēpersai no DĀR.

Šis turnīrs Dekmeijerei beidzās ar viena reitinga punkta nopelnīšanu, turklāt Dekmeijere šogad vēl nav izcīnījusi uzvaru nevienā WTA kategorijas turnīra mačā.

Pievieno komentāru

Sports