Virslīgas līderi "Rīga"/"Prizma" hokejisti kaujinieciskā mačā pārspēj "Liepāju"

Pie svarīgas uzvaras Latvijas hokeja virslīgas mačā sestdien tika valsts čempioni "Rīga"/"Prizma", kas savā laukumā ar 4:3 (3:1, 0:2, 0:0, 1:0) pārspēja "Liepājas" vienību.

Uzvaras "bullīti" šajā mačā realizēja Vitālijs Hvorostiņins.

Jau pēc nospēlētām septiņām minūtēm un trim sekundēm, pateicoties Hvorostiņina precīzajiem raidījumiem, rīdzinieki bija nonākuši vadībā ar 2:0. Tiesa, pēc tam Pauls Hodzko vienus vārtus atguva, bet līdz pirmās trešdaļas beigām Bruno Priede realizēja soda metienu, atjaunojot divu vārtu pārsvaru par labu "Rīga"/"Prizma".

Otrajā periodā "Liepājai" gan pēc Konstantīna Ļubobrateca un Hodzko metieniem izdevās panākt neizšķirtu 3:3, un ar šādu rezultātu noslēdzās pamatlaiks. Pēc tam sekojošajos pēcspēles metienos veiksme uzsmaidīja mājiniekiem.

Tikmēr citā sestdien notikušā mačā Ventspilī ambiciozā "Mogo" ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) sagrāva "Ogre"/"Sāga 97" komandu.

Uzvarētāju labā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās savulaik Latvijas izlasē uzspēlējušais uzbrucējs Vladimirs Mamonovs.

Čempionāta kopvērtējumā līderpozīciju ar 16 punktiem septiņos mačos saglabā "Rīga"/"Prizma" komanda, kurai ar 13 punktiem sešās spēlēs seko "Liepāja" un "Kurbads".

Savukārt 12 punktus ieguvusi "Mogo", kamēr "Zemgale"/LLU izcīnījusi par trim punktiem mazāk. Trīs punkti tikmēr ir "Ogre"/"Sāga 97" komandai, savukārt septīto, pēdējo, vietu ieņem Jūrmalas HASC, kas cietusi neveiksmes visās sešās aizvadītajās cīņās.