Virslīgas futbola čempionātā norisinās "Liepājas" un "Skonto" duelis

Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta pārceltās otrās kārtas spēlē šodien jaundibinātais klubs "Liepāja" intriģējošā duelī uzņem valsts vicečempionus "Skonto".

Mačs "Daugavas" stadiona rezerves laukumā Liepājā sāksies plkst.19. Abas komandas šīs sezonas čempionātā pagaidām cīnās bez zaudējumiem.

Pirms tam plkst.16 Daugavpils "Daugava" savā "Celtnieks" stadionā uzņems "Jūrmalu", cerot tikt pie pirmajiem punktiem šosezon, savukārt plkst.18 vieni no kopvērtējuma līderiem "Jelgava" Olaines stadionā spēkosies ar Jūrmalas klubu "Spartaks", kas par spīti iespaidīgajam sastāvam čempionātu iepriekš sācis ar diviem zaudējumiem.

Pirmā pārceltās otrās kārtas spēle tika aizvadīta pagājušajā svētdienā, kad pirmo panākumu jaunajā sezonā izcīnīja "Metta"/"Latvijas Universitāte", savā laukumā ar rezultātu 1:0 pārspējot "Daugavpils" komandu.

Turnīra kopvērtējumā pirmās divas vietas dala "Ventspils" un "Jelgava" vienības, kas izcīnījušas pa sešiem punktiem divās aizvadītajās cīņās. Tām seko "Liepājas" komanda, kas divos mačos tikusi pie četriem punktiem, ceturtā ar četriem punktiem trīs mačos ir "Daugavpils", bet piekto vietu ar trim punktiem vienā cīņā ieņem "Skonto". Tikmēr labāko sešinieku ar trim punktiem trīs mačos noslēdz "Metta"/"LU"

Pa vienam punktam divos mačos izcīnījušas "Jūrmalas" un Rīgas "Daugavas" vienības, bet bez punktiem pagaidām ir Daugavpils "Daugava" un Jūrmalas "Spartaks".

Pievieno komentāru

Sports