Vieglatlētei Jeļizarovai pēdas savainojuma dēļ sezona galā

Talantīgā vidējo distanču skrējēja Poļina Jeļizarova pēdas savainojuma dēļ šosezon sacensībās vairs nestartēs, laikrakstam Diena apstiprinājis sportistes treneris Viktors Lācis.

Jeļizarova, kura pērn piecas reizes laboja Latvijas rekordu, šosezon bija tālu no sava labākā snieguma. Dimanta līgas posms Dohā 10.maijā kļuva par viņas ātrāko skrējienu šosezon, taču izcīnīta vien 14.vieta 16 skrējēju konkurencē.

"Jau pirms sezonas trauma lika par sevi manīt, taču bija nopirktas biļetes uz treniņnometni, tāpēc nolēmām riskēt. Cerējām, ka sāpes pāries, bet uzlabojums nesekoja," stāsta Lācis. "Ja būtu jāskrien gludā distance, viņa vēl varētu, bet šķēršļu skrējienā ir jālec pāri barjerām. Poļinai bija grūti atsperties. Ārsti saka, ka ārstēšanas process ilgs sešas līdz astoņas nedēļas." Pēc trenera teiktā, sportistei jāsadziedē savainojumi, lai nākamajā sezonā atkal varētu startēt augstākā līmņa sacensībās.

Pagājušajā gadā Jeļizarova Londonas olimpisko spēļu finālā izcīnīja 13.vietu 3000 m šķēršu skrējienā ar jaunu valsts rekordu - 9:27,21, pirms tam tiekot arī pie 6.vietas Eiropas čempionātā.

Pievieno komentāru

Sports