VIDEO: Rucavas novada sporta sanāksmi apmeklē kūtri 16

Rucavas novadā pirmo reizi sarīkota sporta aktīvistu sanāksme, lai apspriestu sporta dzīves organizēšanu novadā. Savus priekšlikumus aktīvi izteica Rucavas florbolisti, bet kopumā sportotāji izcēlās ar kūtrumu un autobuss no Rucavas nebija nepieciešams.

Video skatīt šeit.

Rucavas sporta metodiķe Daiga Gabrūna sanāksmes sākumā klātesošos iepazīstināja ar Lejaskurzemē gaidāmajiem visu novadu kopīgiem sporta sarīkojumiem un akcentēja, ka uz vietas Rucavas novadā jau tradicionāli ir skrējiens Rucava – Sikšņi vai Sikšņi – Rucava, vietējie Sporta svētki, 26. jūlijā jau otro reizi notiks Ģedimina Salmiņa piemiņas sacensības šahā. Tāpat novada sportisti kopīgi dosies uz Liepājas pusmaratonu. Rucavnieki startē arī galda tenisa un novusa sacensībās. Dunikas sporta organizators Vaclovs Malakausks papildina, ka viņa pagasta sportisti piedalās Lejaskurzemes novadu čempionātā basketbolā. Viņš iecerējis martā Dunikas sporta hallē kopā ar nīceniekiem rīkot turnīru telpu futbolā.

Par savām interesēm sanāksmē aktīvi iestājās Rucavas florbolisti, kuri bija ieradušies gandrīz pilnā sastāvā. Viņi ļoti vēlējās tikt trenēties Dunikas sporta hallē piektdienās, kad uz treniņiem tiktu komandas studenti. Piektdienas vakaros hallē jau trenējas Nīcas futbolisti, ar kuriem ir noslēgts līgums līdz pavasarim.

Vairāk lasiet "Kursas Laika" 20. janvāra numurā

Pievieno komentāru

Komentāri 16

sports

Vai nav lieliska sistēma, izīrējam zāli kaimiņiem, kamēr paši kūkojam!? Rucavas florbolam būtu kkādi panākumi kādās sacensībās vai kā? Šeit jau arī redzama lielākā problēma sistēmā, katrs deķīti velk uz savu pusi, Rucavai ir galda spēles, kā izrādās arī florbols un laikam futbols, Dunikai itkā basketbols un sporta zāle! Kamēr tas viss netiks apvienots un līdzsvarots, tikpat labi Rucava varētu spēlēt regbiju, Dunika hokeju, jo jēga no tā nav nekāda! Jaunatnes vajadzības apmierina Palaipes drāz un dzer (parasti otrādāk) pasākums, kurus acīmredzot vajag rīkot 4x gadā un viss būs super :)

pirms 7 gadiem, 2014.01.20 18:51

Atbilde sportam

Nu zini, Palaipes festivāls nemaz nav tik slikts, ja Tu protams māki pār sevi vadīt un, kas ar Tevi tur ir noticis nevienam nemaz neinteresē. ;)

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 21:42

..........

Dunikas halle vispār ir fenomens. Visi priecīgi par megabūvi, pat ne ar pušplēstu vārdu nepiemin, ka ēka ir zem katras kritikas

pirms 7 gadiem, 2014.01.20 21:16

sos

tu- daudzpunktu klačubāba, pasaki skaidri, kas mūsu hallē ir zem katras kritikas!!! Skaista , mājīga un pietiekoši kvalitatīva halle.Visiem NORMĀLIEM cilvēkiem prieks par to! Tā kā aizver vienreiz savas padebīlās žalūzijas un paklusē, ja nav ko jēdzīgu teikt!!!

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 09:42

to sos

Biju šajā zālē 2-3gadus atpakaļ, fasāde sasprāgājusi(šur tur pat atkrituši apmetuma gabali), ģērbtuvē izskatījās, ka gar sienu tecējis ūdens, dušas telpas samērā nolaistas, iespējams, ka kaut kas ir mainījies, bet nu, kas zin, ak jā, arī ieejas stikla jumtiņš bija sasprāgājis, tā vien likās, ka tas var iebrukt kuru katru brīdi. Vēl acīs krita tas, ka īsti nav kur novietot auto, jāmet goda aplis lai pie skolas noliktos. Bet visu jau gribēt gan nevar laikam, maza, nabadzīga pašvaldība, kam jūras krasts jādala :)

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 10:10

sos

oi, oi!!! 2-3 gadi atpakaļ te esot bijis!!! Fasāde jau vismaz divus gadus ir ideāla.Būvnieks pēc savas iniciatīvas pa garantiju uztaisīja! Jumtiņš pie ieejas arī pa garantiju tad pat nomainīts! Par dušām- tu labāk palūko kā pašam mājās un pieturi muti! Par stāvvietu-pie skolas ir stāvvieta n'tajām mašīnām un tas ir max 20 metru tālāk!!! Tātad, nevamplā bez jēgas, gudrītis hrenovs!!!

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 11:13

blakte

nu, ja tu tāda saprotoša un bagāta, izrādi vismaz pietāti pret mazāku pašvaldību

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 15:24

fgtrs

wow, jā, ar tādu muti tikai Rucavas novadā drošvien var dzīvot, jo diez vai zobārst tur ir pieejams! Nekas, gan jau sanāks tuvākajā laikā pabūt hallē, tad paskatīšos, kas tad tik ļoti ir izmainījies, ja jau 2gadus atpakaļ VISS tika sataisīts. Pastāsti, kā cilvēks, kas pirmo reizi brauc uz šo halli varētu iedomāties, ka iebraucamais pie halles nav īstais uz stāvvietu, kur var noparkot 3 1/2 mašīnas? Īpaši ziemā, tumsā? Un tur galu galā ir zīme, kas norāda stāvvietu, kapēc lai kko 20metru tālāk kāds meklētu?

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 20:26

veseris

Eksperts ierunājās! Ej,labāk sēdi pļavas vidū un meiģini pielaist savu aizsalušo traktoru,nevis raksti gudros komentārus šeit.! Cik zinu,vietējos jauniešus apmierina viņu sporta zāle un tas jau ir galvenais! Galvenais, lai pašiem labi.!

pirms 7 gadiem, 2014.01.22 08:14

to veseris

Nosauksi tos apmierinātos, kuri, piemēram, šobrīd pārstāv sava novada komandu Lejaskurzemes čempionātā, jeb tie ir "aktīvie" jaunieši, kuri uz zāli aiziet tad, kad laukā aliņu sūkt kļūst par aukstu?! Pašiem varbūt arī ir labi, bet šāda celtne būtu īsta naudas mašīna, ja vien kāds savus locekļus kustinātu pareizajā virzienā!

pirms 7 gadiem, 2014.01.22 20:47

to to veseris

naudas mašīna? tu laikam ņirgājies! kuri tad būtu tie interesenti, kas brauktu uz šo zāli vēl bez Rucavas florbolistiem un Nīcas futbolistiem? Nemaz nerunāsim par ceļu stāvokli, pa kuriem ir jābrauc, lai nokļūtu uz Duniku!

pirms 7 gadiem, 2014.01.25 10:09

fgtrs

Ļoti patīk, kā salabots stikla jumtiņš :D tik jaudīgs, ka pat cauri vairs nevar redzēt :D Dušas telpas arī uz urrā :D tiešām lieliski :D

pirms 7 gadiem, 2014.01.26 23:56

Atbilde sportam

Nu zini, Palaipes festivāls nemaz nav tik slikts, ja Tu protams māki pār sevi vadīt un, kas ar Tevi tur ir noticis nevienam nemaz neinteresē. ;)

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 21:41

sos- fgtrs

Nu ļoti labi var redzēt, ka skolasbērns vēl nav atrāvies no mammas pupa! Ja tiešām tik grūti kaut ko, kaut kur sameklēt , tad sēdi mājās un nevazājies pa pasauli! Un aplūko savas mājas un apkārtni- cik tev viss
''tīrs, kārtīgs un izcils''.Un lūdzu- neraksti vairs muļķības, bet paskaties vairāk uz sevi!

pirms 7 gadiem, 2014.01.22 09:02

fgtrs

Sporta halle ir brīvi pieejams objekts, kuru apmeklē ne tikai vietējie, bet arī ciemiņi, kuriem kā uz paplātes izliek neizdarību, ja Tev ir vēlēšanās, ka Tavs novads ir tāds kāds tas ir, kapēc ne, tikai nelien citam .akaļā, ja pašam ģīmis ar .ūdiem nosmērēts.
Kad manā mājā, kāds rīkos mājas labiekārtošanas pasākumu, tiksi uzaicināts, tā kā runa ir par Rucavas novada sporta dzīvi, pieturies pie tās. Dunikas sporta halle ir galvenā un vienīgā ēka novadā, kurā var rīkot sporta pasākumu, ja reiz tas tā ir, tikai normāli, ja apspriež šī objekta tehnisko stāvokli, aprīkojumu un tā uzturēšanu pie normāla stāvokļa! Ja viss ir zoo, kāds varētu kādas bildes iemest jau no minēto ģērbtuvju un dušas telpām?

pirms 7 gadiem, 2014.01.22 20:53

Sports