"Leģiona/Grobiņas SC" florbolisti sestdien, 7. martā, izbraukumā Latvijas čempionātā florbolā pirmās līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 6:8 (0:2; 1:4; 5:2) zaudēja FBK "SĀC".

Grobiņnieki trešā perioda sākumā nokļuva zaudētāju lomā ar 1:7, bet līdz perioda beigām piecus vārtus atguva, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Leģiona/Grobiņas SC" vienībai trīs vārtus guva Aivars Dēvics, pa reizei katrs precīzi bija Uģis Savickis, Jānis Zukulis un Rūdolfs Valdmanis.

Svētdien pulksten 14.30 Ādažos notiks ceturtdaļfināla otrā spēle. Sērija ilgs līdz kādas komandas trim uzvarām. Trešā spēle Grobiņā ir plānota 14. martā. Pirmās līgas izslēgšanas spēlēs grobiņnieki piedalīsies pirmo reizi.