Piektdien, 6. novembrī, Kuldīgā "Grobiņas SC" futbolisti Latvijas telpu futbola kausa izcīņas 1/16 finālā pēcspēles sitienu trillerī ar 6:7 zaudēja Kuldīgas komandai "Nikers".

Grobiņniekus jau 35 sekundē vadībā izvirzīja Ralfs Denijs Džeriņš, bet 15 sekundes vēlāk Emīls Knapšis pārsvaru dubultoja - 2:0. "Nikera" futbolisti guva trīs vārtus pēc kārtas un septītajā minūtē pārņēma vadību ar 3:2. E. Knapšis rezultātu izlīdzināja, bet mājiniekiem ātri izdevās atjaunot vadību. Nepilnas piecas minūtes pirms pirmā puslaika beigām Renalts Freimanis atkal panāca neizšķirtu - 4:4, bet "Nikera" futbolisti pēdējā minūtē vēlreiz ieguva vadību - 4:5.

Otrā puslaika sākumā E. Knapšis un R.D. Džeriņš panāca vadību "Grobiņas SC" vienībai. 41 sekundi pirms spēles pamatlaika beigām kuldīdznieki rezultātu izlīdzināja - 6:6.

Pagarinājums noslēdzās bez vārtu guvuma. Pēcspēles sitienu sērijā abas vienības pirmos sešus sitienus izpildīja precīzi. Septītajā sērijā abas komandas sita garām vārtiem. Astotajā sērijā "Nikera" vienība bija precīza, bet "Grobiņas SC" komanda trāpīja pa vārtu stabu.

Spēles protokolu skatīt šeit.

"Nikera" vienība pirms tam ar 6:2 savā laukumā bija uzvarējusi "Karostu".

Sestdien, 7. decembrī, pulksten 18 Spuņciema sporta hallē Latvijas kausa izcīņas spēlē "Nīca/OtankiMill.eu" spēkosies ar komandu "Kauguri-PBLC".